Zdraví

Silvestr se blíží. Už za čtrnáct dní budou bouchat špunty!

Jistě, najdou se lidé, kteří o Silvestru tvrdí, že je to jen noc jako každá jiná a kteří se v klidu v deset večer o poslední noci roku odeberou do peřin. Ale my ostatní, kterých je většina, si to rádi pořádně oslavíme. Ať už doma v kruhu rodiny nebo s přáteli někde v baru, každopádně budou o půlnoci bouchat špunty! :-)
Co patří k silvestrovskému večírku ze všeho? Skočná muzika? Tácy s jednohubkami? Pestrobarevné konfety? Petardy a rachejtle? Ano, ano, tohle všechno… ale hlavně SEKT! Vždyť i ti nejzatvrzelejší odmítači alkoholických nápojů jistě na silvestrovském večírku alespoň smočí rty ve sklence šumivého vína a připijí roku, který končí, stejně jako tomu, který právě přichází.
Právě pro tuto příležitost je ideálním slavnostním nápojem Soare Sekt. Lahodné šumivé víno, které je na našem trhu k dostání v provedení demi sec a brut. Soare sekty jsou držiteli mnoha medailí a ocenění v českých i mezinárodních vinařských soutěží a jsou pravidelně vybírány na prestižní společenské akce.
Naším tipem nejen pro silvestrovskou veselici je Soare sekt demi sec, elegantní jakostní sekt atraktivního vzhledu a s pečlivě sestaveným cuvée, jehož základ tvoří odrůdová vína převážně z Velkopavlovické oblasti. Je charakterizován jedinečnou, mírně ovocnou vůní, svěží barvou a plnou kulatou chutí s delikátně nasládlými odstíny. Celkový dojem, kterému neodoláte, dokresluje velmi jemné perlení.

Více informací o sektech, vínech a vermutech najdete na pěkných stránkách http://www.soaresekt.cz!
   
16.12.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Soare jsem ještě neměla, pila jsem ráda Bohemku.

  superkarma: 0 09.12.2003, 10:33:59
 2. avatar
  [1] Simba [*]

  Já vím, je to komerční článek, ale já osobně bych raději Bohemia Regia nebo Bohemia Brut.

  superkarma: 0 18.11.2003, 16:56:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme