Zdraví

Netradiční tip na vánoční dárek. Darujte úlevu od bolesti!

Věděli jste, že přibližně 40% dospělé populace trpí kloubními problémy? A to se rozhodně netýká jen lidí, kteří už na takové potíže mají „nárok“ podle data uvedeného ve svém občanském průkazu… Také ve vašem okolí je možná někdo, kdo po náročném sportovním tréninku vzdychá, že ho bolí kolena, nebo někdo, kdo v případě změny počasí sotva hýbe kostrou. Co takhle mu věnovat pod stromeček trochu úlevy od bolesti?

Právě k k tomu, aby pomohl zmírnit nebo dokonce překonat bolesti kloubů, je určen potravinový doplněk ArthroStop od společnosti Walmark. K dostání je v podobě tablet nebo želatinového nápoje, které se mohou vzájemně kombinovat. ArthroStop obsahuje glukosamin a chondroitin sulfáty pro obnovu poškozené kloubní chrupavky, nápoj obsahuje želatinu pro zajištění jejich optimální výživy a tablety extrakt z celerových semen, jenž působí protizánětlivě. ArthroStop pomáhá snižovat bolest v kloubech, především u revmatických a zánětlivých potíží, příznivě ovlivňuje funkci kloubů, zmenšuje jejich ztuhlost a mimo to také působí močopudně, a tak přispívá k vyplavení škodlivých látek z těla.
ArthroStop tablety je doporučeno užívat dvakrát denně po jedné tabletě, želatinový nápoj ArthroStop pak jedenkrát denně. Mgr. Jan Heinrich k tomu dodává: „Oba přípravky je vhodné kombinovat a užívat buď preventivně nebo jako součást podpůrné léčby kloubních onemocnění. Složení přípravku ArthroStop dovoluje dlouhodobé užívání a jeho účinky přetrvávají ještě několik měsíců po ukončení terapie. Nejsou známy žádné nežádoucí účinky ArthroStopu.“
Darujte pod stromeček úlevu od bolesti a uvidíte, že budete mít úspěch.
   
11.12.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Simba: Není geladrink lepší?

  superkarma: 0 09.12.2003, 10:36:23
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Užitečný dárek.

  superkarma: 0 09.12.2003, 10:36:13
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  Až dopijeme Geladrink, zkusím znovu ArthroStop.

  superkarma: 0 18.11.2003, 16:00:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: intimní kosmetika
Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme