Zdraví

Bolí vás klouby nebo je máte ztuhlé při změně počasí nebo ráno po probuzení?

Nosíte těžké nákupy? Máte zaměstnání, kde celý den stojíte nebo sedíte? Bolí vás klouby při změně počasí nebo ráno po probuzení? Trápí vás revma? Co tedy dělat, když už klouby bolí? Vhodným doplňkem stravy zejména pro ty z vás, kdo trpí bolestmi kloubů, ale také pro ty, které dbají na prevenci kloubních onemocnění, je ArthroStop.
Potravinové doplňky ArthroStop tablety a ArthroStop želatinový nápoj pomáhají snižovat bolestivost kloubů, především u revmatických a zánětlivých potíží, příznivě ovlivňují kloubní funkci, pomáhají k lepší pohyblivosti kloubů a Arthrostop tablety se svým extraktem celeru působí močopudně, čímž přispívají k vyplavení škodlivých látek z těla. Přípravky ArthroStop jsou vhodné při známkách předčasného opotřebování kloubů a páteře a při zvýšené zátěži kloubů. ArthroStop želatinový nápoj navíc pomáhá zajišťovat dostatečný přísun látek nezbytných k fyziologické stavbě a činnosti kloubních chrupavek.
ArthroStop tablety obsahují glukosamin sulfát a také extrakt z celerových semen, jenž působí protizánětlivě. Želatinový nápoj ArthroStop obsahuje základní stavební kameny chrupavky – chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, želatinu a navíc je obohacen vápníkem a vitamíny C a v příchuti meruňka i D.
ArthroStop, který na náš trh přináší Walmark, je určen pro prevenci a terapii onemocnění vzniklých v důsledku zvýšené zátěže nosných kloubů, nesprávné obuvi, náročné fyzické práce, nadváhy nebo genetické predispozice. Je vhodný pro starší osoby, ale i pro rostoucí děti a mládež, dále pak pro osoby s vrozenými vadami kloubů nebo s jinými chorobami pohybového systému. „Nejrozšířenějším onemocněním pohybového ústrojí je osteoartróza,“ říká odborník na zdravou výživu, Mgr. Jan Heinrich. „Ta postihuje prakticky všechny osoby nad sedmdesát let, ale první příznaky se mohou objevovat už mezi dvacátým a třicátým rokem.“
ArthroStop tablety jsou k dostání v praktických baleních po 30 nebo 60 tabletách, želatinový nápoj ArthroStop s příchutí citrónovou, jahodovou nebo meruňkovou lze koupit v balení po 280 nebo 450 gramech.
   
05.12.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Simba: Pěkně to kombinuješ, vyber si, co je nejlepší.

  superkarma: 0 09.12.2003, 10:38:39
 2. avatar
  [3] Simba [*]

  Taky jsem ho jednou koupila, nyní ale používáme tablety Chondrotin. A geladrink nápoj.

  superkarma: 0 18.11.2003, 14:27:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme