Zdraví

Léto skončilo, ale vy se můžete opalovat dál.

Přivezli jste si z dovolené kromě báječných zážitků a milých suvenýrů také pěkné bronzové opálení? Je vám líto, že ho za chvíli zase ztratíte? Nemáte čas chodit do veřejných solárií, nebo vám z nějakého důvodu nevyhovují? Možným řešením je instalovat si domů vlastní solárium. Ať už máte k dispozici dostatek místa a financí, nebo hledáte skladnější variantu, Philips má pro vás pár tipů.
Pro ty, kdo požadují úplnější a příjemnější opalování, jsou tu kombinovaná solária Philips pro celé tělo. Kromě přední a zadní opalovací plochy, které zkracují celkovou dobu opalování, mají i speciálně zakřivenou konstrukci lůžek umožňující působivé a rovnoměrné opálení od hlavy k patě a ze všech stran. Například model domácího solária HB 581 je vybaven třiceti zářivkami typu Cleo Performance a vestavěnou jednotkou pro opalování obličeje, samozřejmostí je dálkové ovládání a časový spínač s automatickým vypnutím. Solárium Philips je bezpečné a splňuje požadavky evropské normy Cenelec pro ultrafialové záření, typ III. Jeho profesionální design je vhodný jak do domácnosti, tak i do poloprofesionálního prostředí.
Chcete-li se opalovat, ale nemáte místo pro solárium standardní velikosti, možná vás zaujme skládací solárium Philips pro celé tělo. Tato solária lze složit do speciálního kompaktního kufříku, ve kterém se snadno skladují i převážejí. Jsou vybavena žárovkami HPA pro opalování, model nejvyšší třídy pak také infračervenými žárovkami vyzařujícími příjemné teplo. Nechybí digitální časový spínač s automatickým vypnutím. Model HB 975 byl vylepšen tak, že umožňuje ještě lepší a rovnoměrné opalování, a to i z boku. Infračervené žárovky vyzařují příjemné teplo pro dlouhodobou relaxaci. Opalovací filtr zabezpečuje správné spektrální složení světla pro optimální opalování.
Tak už víte, o co letos napíšete Ježíškovi? :-)

Solária Philips se prodávají ve specializovaných prodejnách nebo můžete přímo kontaktovat distributora pro ČR firmu MERCANT spol s.r.o., Na Krčské stráni 3/445, 140 00 Praha 4, TEL: +420 261 216 185, kde vám ochotně vyjdou vstříc. Další informace najdete na www.mercant.cz .
   
13.11.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [10] Ťapina [*]

  Domácí solárko snad ani né, stačí letní sluníčko při pohybu venku.

  superkarma: 0 09.12.2003, 10:22:35
 2. avatar
  [9] Simba [*]

  lenny: biosolárium neznám, jaký je princip?

  superkarma: 0 18.11.2003, 14:59:37
 3. avatar
  [4] Petrana [*]

  No Ježíškovi napsat můžu, tím nic nezkazím, ale nevím, nevím... ale bylo by to bezva.

  superkarma: 0 13.11.2002, 08:41:29
 4. avatar
  [3] Kájina [*]

  to ja bych to solarko mela kam dat,ale bohuzel mi na nej chybeji penizky,takze si pockam na leto

  superkarma: 0 13.11.2002, 08:30:20
 5. avatar
  [2] pajda [*]

  Nebyla náhodou vloni o tohle solárko soutěž na Valentýna?

  superkarma: 0 13.11.2002, 07:45:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme