Zdraví

Nebojte se chřipky a únavy. Dejte si porci energie!

Rychlé pracovní tempo, stres, nezdravá a nepravidelná strava, zhoršující se kvalita ovzduší, nedostatek pohybu, to vše negativně ovlivňuje naše zdraví. Cítíte se unavené, bez vitality a energie, jste podrážděné a ještě ke všemu všichni kolem vás pořád smrkají a kašlou a vám se zrovna tolik nehodí onemocnět?
Možná právě pro vás je určen přípravek Energy Q10 Spektrum, který dodá tělu potřebné množství životně důležitých vitamínů, minerálů a stopových prvků. Energy Q10 Spektrum je vyrobeno speciálním technologickým postupem, tak aby se nejdůležitější vitamíny uvolňovaly postupně, tím je zajištěn jejich dlouhodobý účinek po celý den. Energy Q10 Spektrum příznivě ovlivňuje obranyschopnost a celkovou kondici organismu, je zvláště vhodný při přetrvávající únavě, oslabení a potížích s koncentrací. Kromě toho je Energy Q10 Spektrum obohacen Koenzymem Q10, který příznivě ovlivňuje fyzickou kondici, dodává energii pro pravidelnou činnost srdečního svalu a chrání jej před poškozením.
Složení potravinového doplňku Energy Q10 Spektrum je uzpůsobeno tak, aby denní dávka obsahovala optimální množství jednotlivých složek. Kromě nejdůležitějších vitamínů (vitamin A, C, D, E, K a komplex vitamínů B,), obsahuje také beta karoten, toto jsou vitaminy skupiny B neboli B-komplexu, draslík, hořčík, chróm, jód, mangan, měď, molybden, selen, zinek, železo a koenzym Q10.
Energy Q10 Spektrum má blahodárný vliv na prevenci a léčbu mnohých nemocí; pomáhá při stresu, úzkosti, únavě, nedostatku energie, posiluje imunitní systém, doplňuje a pomáhá zabraňovat vzniku nedostatku základních vitaminů a minerálů v důsledku nevhodné životosprávy.
Multivitamínové složení přípravku je optimální pro aktivní lidi, kteří dbají o své zdraví a fyzickou i psychickou kondici. Je také doporučován osobám trpícím chronickým únavovým syndromem, jarní únavou, těžce fyzicky a psychicky pracujícím, vegetariánům, dlouhodobě nemocným a rekonvalescentům, sportovcům, a také lidem se srdečním a cévním onemocněním. Energy Q10 Spektrum je důležitým doplňkem stravy pro všechny, kteří dbají na zdravý způsob života a chtějí si udržet vitalitu a energii po celý život.
   
17.10.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [8] Ťapina [*]

  Tyhle vitamíny jsem ještě neměla

  superkarma: 0 09.12.2003, 10:07:27
 2. avatar
  [6] Léthé [*]

  klara:a nemyslíš spíš,že dobrý všechno spase?

  superkarma: 0 17.10.2002, 22:32:59
 3. avatar
  [5] klara.kr [*]

  Léthé: Ja myslim, ze to zvladnes aspon budes zdrava jako ripa

  superkarma: 0 17.10.2002, 16:14:08
 4. avatar
  [2] Léthé [*]

  No tak moment! Ještě jsem nedopolykala před tím reklamované MEGACÉČKO a už do mě rvete SPEKTRUM. To se zase osypu. Takže,teď od vás žena-iňáci budu potřebovat něco na kopřivku

  superkarma: 0 17.10.2002, 12:54:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme