Zdraví

Když chcete, aby vaše vlasy byly krásné od rána do večera.

Aby vlasy byly krásné a účes dlouho držel, potřebujete mít vlasy především zdravé. Nová řada vlasové kosmetiky Lybar díky svému složení s výtažky z mořských řas poskytuje vlasům ochranu i prevenci před nežádoucími civilizačními vlivy a pomáhá je udržovat v optimálním stavu. V nové řadě nabízí Lybar více než třicet výrobků od šamponů přes balzámy, tužidla a laky až třeba po novinku pěnový stylingový vosk.

Pro náročné a kreativní účesy jsou určeny stylingové přípravky Lybar, které jsou označené jako EXTRA HARD a které poznáte podle červeného proužku. V této řadě se nacházejí výrobky s nejvyšším tužicím efektem, a to lak na vlasy jak ve velkém, tak i v kabelkovém provedení, pěnové tužidlo a gel na vlasy.

Nejoblíbenější skupina produktů značky Lybar nese označení HARD a dala by se charakterizovat jako řada „pro krásný účes po celý den“. Patří sem lak na vlasy ve 4 velikostech, pěnové tužidlo, úplná novinka – pěnový vosk a gel na vlasy. Tuto řadu poznáte podle fialového proužku, kterým je označen rovněž jemný šampon pro vlasy i tělo Lybar - Hair&Body.

Mnoho žen požaduje od stylingových přípravků nejen dokonalé tužicí vlastnosti, ale také péči, protože jejich vlasy jsou narušené barvením nebo trvalou ondulací. Právě v takovém případě jistě sáhnete po „modré“ řadě Lybaru, která se nazývá TREND. Tyto výrobky obsahují speciální výběr výtažků z mořských řas, které pečují o vlas, napomáhají zacelovat jeho poškozenou strukturu a zabraňují dalšímu poškozování a ztrátě barvy. V rámci této skupiny nabízí Lybar lak na vlasy, pěnové tužidlo, šampon a oplachový balzám.
   
17.10.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Ťapina [*]

    Já žádné přípravky na udržení tvaru nepoužívám, stejně jsem po nich vypadala úplně stejně jako bez.

    superkarma: 0 03.12.2003, 13:22:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme