Zdraví

Zapomínáte si vzít tabletku? SMS vám to připomene.

Milé dámy, tak jsme se minule dozvěděly o výhodách extrémně nízkodávkové antikoncepce, jejíž velkou předností, mimo jiné, je i způsob užívání bez obvyklé týdenní pauzy. Tím se výrazně snižuje riziko tzv. chyb v užívání, které jsou velmi často způsobeny právě přestávkou v dávkovacím schématu. Ale co se skutečností, že pilulky je třeba užívat co nejpravidelněji a pokud možno vždy ve stejnou dobu? Ruku na srdce, která z nás si pokaždé v denním shonu mezi prací, školkou či schůzkou vzpomene, že právě uhodila hodinka našeho pravidelného užívání?
A právě proto společnost Wyeth přišla s unikátním řešením, jak na antikoncepci nezapomínat a užívat ji pravidelně. Jako první na světě totiž nabídla ženám užívajícím nízkodávkovou antikoncepci SMS službu MINESSENGER. Po její aktivaci budete dostávat zdarma po dobu 83 dní, tj. první tři měsíce užívání, denně na svůj mobilní telefon SMS zprávu s textem „Tvůj Minessenger“ připomínající, abyste si vzala pilulku. Zpráva přichází vždy ve stejnou dobu, kterou si samy zvolíte při aktivaci služby.
Službu Minessenger si můžete aktivovat pomocí kartičky s aktivačním kódem, kterou získáte u svého gynekologa. Přesně v čase, kdy chcete antikoncepci užívat, odešlete SMS zprávu s přiděleným aktivačním kódem na telefonní číslo uvedené na kartičce. Několik minut poté obdržíte SMS s potvrzením o registraci. Dalších 83 dní dostáváte pravidelně ve stejný čas zprávu od Minessengra. Službu můžete kdykoliv zrušit odesláním SMS zprávy s pokynem "STOP" na stejné číslo, na němž byla aktivována.
Pro ty z vás, které jste si na službu MINESSENGER zvykly a chtěly byste ji využívat i po uplynutí prvních tří měsíců užívání nízkodávkové antikoncepce, je tu dobrá zpráva – můžete si ji prodloužit prostřednictvím webových stránek www.minessenger.cz.

Více zajímavých informací na ženská témata najdete na adrese www.zenaawyeth.cz.
   
15.10.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Ťapina [*]

  To né, já neberu tabletky přesně na minutu, ale vždycky po probuzení.

  superkarma: 0 09.12.2003, 10:08:54
 2. avatar
  [8] Simba [*]

  Teda, že já v době, kdy jsem brala HA neměla mobil

  superkarma: 0 18.11.2003, 13:08:39
 3. avatar
  [6] Saturninka [*]


  A JÁ tedy s tím problémy nemám žádné!!!!! No fakt !!!!
  Totiž neberu žádnou HA ...

  superkarma: 0 15.10.2002, 12:12:36
 4. avatar
  [5] klara.kr [*]

  Tedy s tim mam vecne problemy....

  superkarma: 0 15.10.2002, 11:50:11
 5. avatar
  [4] Lucylle [*]

  Ja mam nastavenej alarm,kazdy den v 18.30 hod. mi zacne telefon priserne kvicet Takze zapomenu malokdy(jednou jsem alarm vypla a na prasek si vzpomnela az rano!).

  superkarma: 0 15.10.2002, 11:23:35
 6. avatar
  [3] Drahuška [*]

  Mně vždycky v osm večer, s právě probíhajícíma reklamama před hlavním večerním pořadem, "docvakne", na co že to nesmím zapomenout... Ale když jsem někde venku, tak by mi ani SMS nepomohla, protože prášky mám přece doma

  superkarma: 0 15.10.2002, 10:56:16
 7. avatar
  [2] Kájina [*]

  jojo taky jsem to zkousela pres tel.ale ted si nechavam lezet prasky v obyvaku na stole a taky to funguje....

  superkarma: 0 15.10.2002, 10:00:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme