Zdraví

Vyražte do boje proti pocení nohou, zápachu a plísním.

Každý člověk se potí. Nejvíce potních žláz se nachází na nohou a zpocené nohy jsou živnou půdou pro bakterie, které mohou způsobovat nepříjemný zápach. Tyto bakterie žijí nejen na nohou, ale i ve švech obuvi. Proto doporučujeme nejprve se vyrovnat s potivostí nohou a poté odstranit bakterie z obuvi.
Nad zápachem zvítězíte například s výrobky z nabídky značky Scholl. Deodorační spreje na nohy mají dlouhodobý účinek, obsahují antibakteriální a fungicidní složky a odstraňují zápach vznikající při pocení nohou. (v nabídce je například spray Fresh Step pro ženy nebo Odour Control pro muže).
Také boty chtějí svoji péči. Deodorační spreje do bot Scholl udržují obuv svěží a bez zápachu. Antibakteriální složka zabraňuje vzniku nepříjemných pachů a ničí plísně ve švech, čímž prodlužuje životnost obuvi (pro ženy Fresh Step, pro muže Odour Control).
Odour Control deodorační zásyp a deodorační gel na nohy navíc udržují nohy suché a svěží, protože obsahují speciální antibakteriální složky, které brání vzniku nepříjemného zápachu. Zvláště nyní na podzim a v zimě, kdy často celý den trávíme v uzavřených botách, míváme problémy s pocením nohou. Pokud chcete, aby vaše nohy byly suché a svěží až do večera, vyzkoušejte Anti-perspirant Foot Spray Scholl.

Kromě potu také našim nohám neprospívají plísňová onemocnění, která bývají nepříjemná a vleklá. Nejčastější plísňovou infekcí nohou je tinea pedis, která se obzvláště ráda usazuje mezi prsty nohou, v oblasti paty a chodidla. Vedle dráždivého svědění se často tvoří šupinky, kůže mokvá, bobtná, bělá a praská. Když se odstraní povrchové vrstvy, zůstává jen vlhnoucí eroze. K účinné prevenci můžete použít některý z osvědčených přípravků Scholl, jako Athlete´s foot spray, který působí chladivě, zmírňuje svědění, ničí plísně a zabraňuje jejich recidivě. Podobné účinky má také Athlete´s foot zásyp.

Chcete se o péči o nohy dozvědět více? Navštivte internetové stránky www.scholl.cz.
   
07.10.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Ťapina [*]

    Ten antiperspirační sprej asi koupím.

    superkarma: 0 09.12.2003, 10:14:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme