Zdraví

Co dělat, když bolí klouby?

Nosíte těžké nákupy? Máte zaměstnání, kde celý den stojíte nebo sedíte? Bolí vás klouby při změně počasí nebo ráno po probuzení? Trápí vás revma? Co tedy dělat, když už klouby bolí? Společnost Walmark vyvinula tablety a želatinový nápoj Arthrostop, které jsou vhodným doplňkem stravy zejména pro ty z vás, které trpí bolestmi kloubů, ale také pro ty, které dbají na prevenci kloubních onemocnění.
ArthroStop je potravinový doplněk, který pomáhá snižovat citlivost kloubů, především u revmatických a zánětlivých potíží, příznivě ovlivňuje kloubní funkci, zmenšuje kloubní ztuhlost, působí močopudně a tím přispívá k vyplavení škodlivých látek z těla. Přípravky ArthroStop jsou vhodné při známkách předčasného opotřebování kloubů a páteře a při zvýšené zátěží kloubů. ArthroStop želatinový nápoj navíc pomáhá zajišťovat dostatečný přísun látek nezbytných k fyziologické stavbě a činnosti kloubních chrupavek. ArthroStop tablety obsahují glukosamin sulfát a celer. Želatinový nápoj ArthroStop obsahuje základní stavební kameny chrupavky – chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, želatinu a navíc je obohacen vápníkem a vitamíny C a D.
Pro koho je ArthroStop vhodný? ArthroStop je určen pro prevenci a terapii onemocnění vzniklých v důsledku zvýšené zátěže nosných kloubů, nesprávné obuvi, náročné fyzické práce, nadváhy nebo genetické predispozice. ArthroStop je vhodný pro starší osoby, ale i pro rostoucí děti a mládež, dále pak pro osoby s vrozenými vadami kloubů nebo s jinými chorobami pohybového systému. Odborník na zdravou výživu, Mgr. Jan Heinrich k tomu říká: „Nejrozšířenějším onemocněním pohybového ústrojí je osteoartróza, ta postihuje prakticky všechny osoby nad sedmdesát let, ale první příznaky se mohou objevovat už mezi dvacátým a třicátým rokem. Oba přípravky je možné kombinovat a užívat buď preventivně nebo jako součást podpůrné léčby kloubních onemocnění. Složení přípravku ArthroStop dovoluje dlouhodobé užívání a jeho účinky přetrvávají ještě několik měsíců po ukončení terapie. Nežádoucí účinky ArthroStopu nejsou známy.“
ArthroStop tablety jsou k dostání v praktickém balení po 30 tabletách, želatinový nápoj ArthroStop s příchutí citronovou, jahodovou nebo meruňkovou lze koupit v balení po 280 nebo 450 gramech.
   
19.09.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [9] pavlisek40 [*]

  Tuhle výživu neznám, beru jinou, osvědčil se mi Colavital, je na přírodní bázi, obsahuje šípek, měla jsem s klouby problémy, teď ale bez problémů jezdím i na kole, jako mladiceSml30

  superkarma: 0 27.01.2015, 11:01:20
 2. avatar
  [8] Ťapina [*]

  Simba: Mamka má taky dobrou zkušenost s Geladrinkem.

  superkarma: 0 09.12.2003, 01:20:04
 3. avatar
  [7] Ťapina [*]

  Klouby zatím nebolí.

  superkarma: 0 09.12.2003, 01:19:43
 4. avatar
  [6] Simba [*]

  Alice: Zkoušela jsem, ale myslím, že Geladrink je lepší. Teď kombinuji Chondrotin tabletky a Geladrink nápoj. Začala jsem totiž víc sportovat a klouby, hlavně kyčle, se začaly ozývat.

  superkarma: 0 18.11.2003, 11:29:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme