Zdraví

Letní „cool“ výbava pro žhavé křivky vašeho těla.

Diskotéky a kluby nyní zažívají comeback „éry swingu“ třicátých a čtyřicátých let – tehdy šlo o projev vzdoru vůči depresi a prohibici. Do 21. století naštěstí přešly jenom příjemné aspekty tohoto stylu: swing –přizpůsobený duchu doby nového tisíciletí – dnes šíří čistou chuť k pohybu a radost ze života. Dokonce i známé popové hvězdy, jako například Robbie Williams, jsou ovlivněny tímto staronovým trendem a nově jej interpretují. Během jedné jediné hodiny je možné naučit se základní kroky a rytmický švih.
Žena, která chce swingovat v plném rytmu také na tanečním parketu, by měla mít jistotu, že má nejen perfektní účes a make-up, ale také dokonale opečované nohy. Největší prohřešek na kráse ženy, která pečuje o své tělo: chloupky v podpaždí a na nohách.
To je jasný případ pro nový Lady Protector Swing od firmy Wilkinson Sword! Díky své pohyblivosti ve třech směrech „swinguje“ optimálně po křivkách ženského těla. Dvojí výkyvná osa zajišťuje, že celá depilační hlava se pohybuje nejen směrem nahoru a dolů, ale také doleva a doprava. Osvědčené velmi tenké ochranné struny přes dvojité ostří napomáhají zabránit řezným poraněním. Kromě toho zvlhčovací proužek s výtažky aloe vera na horní straně holící hlavice přispívá k tomu, že žiletka klouže po pokožce snadněji, čímž zabraňuje jejímu podráždění. Jsou to tedy ideální předpoklady pro dokonale hladkou pleť bez chloupků!
Ke zvládnutí nového depilátoru za mokra Lady Protector Swing od firmy Wilkinson, potřebuje žena určitě méně než jednu minutu! Všechny esteticky založené ženy uchvátí nejen jeho nový vzhled v chladné modro-bílé barvě a praktický hladký design, ale také jeho jednoduché a nekomplikované použití. Depilátor Lady Protector Swing dělá čest svému jménu a depilaci za mokra mění v potěšení!
Úplnou novinkou je štíhlá ženská rukojeť holícího strojku, která umožňuje bezproblémovou depilaci i v problematických zónách jako v podpaždí a v oblasti třísel. Díky pryží potaženému povrchu rukojeti se Lady Protector Swing bezpečně ovládá a neklouže v ruce – dokonce i pod sprchou, kdy jsou ruce mokré a plné pěny.
Díky novému futuristickému držáku holícího strojku je Lady Protector Swing i s náhradními hlavicemi vždy hygienicky uložen a okamžitě k dispozici – stále „po ruce“. Stojánek v bílé barvě je vybaven silnými přísavkami a lze ho tedy bez problému připevnit i přímo na stěnu sprchy.
Mnoho dívek a žen trpí suchou a citlivou pokožkou – a to zejména na nohou. Právě v takových případech lze doporučit použití pěny na holení. Zejména pro citlivou pokožku je k dispozici depilační pěna Lady Protector, která chloupky před depilací navlhčením změkčí a dodá pokožce vitamín E. Tento postup je šetrný nejen vůči pleti, ale současně i napomáhá k prodloužení životnosti samotné čepelky. Suché a krátké chloupky jsou totiž velmi tvrdé a žiletky se tak extrémně namáhají .

Právě teď se můžete v rubrice Hrajte a vyhrajte zúčastnit soutěže o 10 balíčků obsahujících Lady Protector Swing od Wilkinson a holicí pěnu Lady Protector.
   
06.08.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [12] Ťapina [*]

  Já mám taky Gillete, nic jiného jsem zatím nezkoušela, tak nevím.

  superkarma: 0 28.11.2003, 12:41:17
 2. avatar
  [11] Simba [*]

  Vyzkoušela jsem, ale Gillete mi příjde lepší .

  superkarma: 0 18.11.2003, 10:11:36
 3. avatar
  [10] Denča [*]

  já se holím strojkem, protože voskem a el.strojkem to bolí. Tenhle stroječek by se mi velmi hodil, jestli ho nevyhraju, jdu si ho koupit!

  superkarma: 0 10.08.2002, 07:04:18
 4. avatar
  [5] Kremzina [*]

  Jé já ho chci !!! Už jsem fakt dlouho nic nevyhrála. A ten můj zrovna přestává holit.

  superkarma: 0 07.08.2002, 08:01:19
 5. avatar
  [3] Ladia [*]

  Mno ty udělátka na připevnění do sprchy má už konkurence delší dobu

  superkarma: 0 06.08.2002, 15:42:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme