Zdraví

Sprchování s vůní medu, pomeranče nebo mandlí…

Ať už trávíte letní dny v práci nebo na dovolené, určitě nám dáte za pravdu, že jedním z nejkrásnějších okamžiků, na který se vždy znova a znova těšíte, je sprchování. Chladivé proudy vody skrápějí vaši unavenou tělesnou schránku, osvěží nejen vaše tělo, ale i vaši hlavu, můžete konečně zapomenout na všechny denní trable, relaxujete a třeba si i zazpíváte… :-) A co teprve, když vezmete k sobě do sprchy i svého partnera? ;-)

Sprchování je příjemné, ale někdy se stává, že se naše pokožka častým mytím vysušuje. Tomu lze předejít používáním takových sprchových gelů, které respektují přirozené pH vaší pokožky (to se nachází v rozmezí 4,5 až 6,5). Pokud jsou sprchové gely navíc obohaceny o přírodní složky, které pomáhají o pleť pečovat, hydratují ji a zvláčňují, pak teprve můžete říci, že jste pro sebe udělala to nejlepší.

Naším tipem jsou sprchové gely Johnson´s pH 5,5 z řady Přirozená hebkost, které kromě ovesného mléka obsahují ještě med, výtažky z pomeranče nebo mandlový olej. Díky svému složení tyto gely jemně vyčistí vaši pokožku, zároveň ji zjemní a hydratují. Ještě dlouho po sprchování tak budete mít pocit čisté, hebké a vláčné pleti.

Právě teď probíhá na Ženě-in v rámci přílohy „Péče o tělo“ čtenářské testování sprchových gelů Johnson´s pH 5,5 a tělového mléka Johnson´s pH 5,5.
   
11.07.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Mně moc nesedí ta vůně, ale má Johnson´s rád. I když k chlapovi mi absolutně nejde

  superkarma: 0 09.12.2003, 00:44:02
 2. avatar
  [2] Simba [*]

  Johnson´s jsem měla jen 1x, není špatný.

  superkarma: 0 18.11.2003, 08:38:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme