Zdraví

Vyrážíme do boje s pomerančem! Celý měsíc je tu pro vás speciální příloha o celulitidě!

Pomerančová kůže neboli celulitida – to je problém, který trápí nejednu ženu. Když jsme o ní naposledy psali, z vašich reakcí pod článkem vyplynulo, že mnohá z vás vyzkoušela i lecjaké způsoby, jak se hrbolaté kůže zbavit. Od speciálních krémů, přes pití vody a jízdu na kole až po drastičtější metody jako lufa nebo rejžák. Co nevidět tu bude léto, a tak jsme se rozhodli připravit pro vás speciální PŘÍLOHU O CELULITIDĚ.
V jejím rámci si budete moci přečíst články, rozebírající toto téma ze všech možných úhlů, ale také soutěžit o přípravek proti celulitidě nebo diskutovat ve speciálním celulitidovém auditoriu, které bude zaktivněno dnes dopoledne. Do diskuse se čtenářkami se bude zapojovat i odborník na životní styl a nadváhu MUDr. René Vlasák, kterého znáte z naší on-line poradny.

Dnešní moderní žena se dokáže perfektně věnovat své profesi, rodině, případně hravě zvládá obojí. Při tom všem podléhá požadavkům okolí a chce dobře vypadat. Ano, ale jak toho dosáhnout, když je spousta důležitějších věcí a času je tak málo? Snaží se nepřejídat a cvičit, ale často se nemůže zbavit problému, který ji trápí – celulitida.
Co je to vlastně celulitida? Jedná se o poruchu struktury kůže a podkoží, která se vyskytuje pouze v určitých partiích těla (boky, stehna, hýždě). Vzniká usazením přebytečných tuků, které se shlukují v podobě hrbolků. V okamžiku, kdy je celulitida evidentní, není problém pouze na povrchu kůže, ale vyskytuje se v jejích hlubších vrstvách. Proto povrchová péče může pokožku vyhladit pouze do určité míry. Cesta k trvalejšímu zlepšení vede přes vnitřní výživu tkání. Právě na této bázi funguje první anticelulitní produkt v kapslích – Cellasene. Jeho unikátní účinek a rychlé působení (projeví se do dvou měsíců) potvrzují čtyři mezinárodní klinické studie. Cellasene je určen pro ženy každého věku. Čim dříve začnete s celulitidou bojovat, tím snadněji se jí zbavíte…
   
03.06.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [43] Simba [*]

  Můj problém je, že jsem se pár let (podnikala jsem) zanedbávala, špatně se te´d odstraňují následky, mimo jiné celulitida. Z mála pohybu, spousty kafe, špatný pitný režim ...

  superkarma: 0 17.11.2003, 17:13:29
 2. [40] Vláďa [*]

  Celulitida a životospráva? To určitě nesouvisí. Moje matka jí nemá. Dlouhá leta kouřila, pije jenom kávu, pohyb nemá, zeleninu nejí. Uzeniny a majonezu ano. Nožky i bříško má ve svých letech (dost přes 60) stále hladké. Možná už ne tak pružné, ale jistě bez celulitidy. A geny? Mě cel. trápí, ale jen přiměřeně. V podstatě se dá říct, je mi ukradená.

  superkarma: 0 06.06.2002, 10:22:50
 3. avatar
  [35] jankucharo [*]

  Petra: U nás (Ostrava) jedna masáž stojí 90,- Kč (počítej 1/2 hodiny zábal, 1/2 hodiny masáž samotná), když si koupím pernamentku na 20 procedur, zaplatím cca 1300,- Kč. Tam, kde chodím používají kosmetiku RYOR, břečťanový gel (cca 90,- Kč)a gel proti celulitidě (cca 160,- Kč) obojí je volně k zakoupení v drogeriích či lékárnách. V kosmetických salonech se cena pohybuje mezi 100-200 kč za jednu masáž. Zkušená masérka by ti měla sama doporučit četnost návštěvnost, záleží na stavu celulitity, někdy stačí 1x týdně, osobně chodím 2x týdně, jako doplněk pak cvičení, nebo rotoped. Nebo večer u televize posilovat vnitřní i vnější stranu stehen:-)

  superkarma: 0 04.06.2002, 10:21:38
 4. avatar
  [24] zena [*]

  Já teda taky bojuju jak se dá, používám krémy, ostrou žínku, jídelníček - no jakžtakž. Ale moc se nehejbu, po pravdě - jsem nějaká lenivá.
  Taky bych vyzkoušela něco novýho

  superkarma: 0 03.06.2002, 11:41:40
 5. avatar
  [23] Dájka [*]

  Soňo, na to cvičení bacha. Posilování a bodystyling to celé zhoršuje... Dobré je kolo a plavání.

  superkarma: 0 03.06.2002, 11:11:58
 6. [22] Sasa [*]

  Reny: jééééj já jsem taky z Olomouce, chodíš na chat?

  superkarma: 0 03.06.2002, 11:06:09
 7. avatar
  [14] Dokinka [*]

  prajem Vám pekny deň.mám ten isty problem.Ked som bola velmi chuda mala som proporce 88-59-100,zadek veliky.teraz som stloustla všade,robim s tym niečo lebo sa mi zle pohybuje.Verim,že sa dokotulam k správnym proporciam.

  superkarma: 0 03.06.2002, 09:41:46
 8. avatar
  [7] jankucharo [*]

  Že mám stehne silnější, holt příroda mě tak obdařila, jsem ryze slovanský typ, jak říká kolegyně, nohy jako podstavce. A tak chodím cvičit aerobick, schody v práci (do šestého patra), doma (do pátého patra) vybíhám namísto výtahu, a co mi pomáhá, jsou lymfatické masáže. Absolvuji ji 2x ročně po 20 procedurách. Když vám řeknu, že po 8 procedurách (3 týdny) a bez nějakých velkých diet byly rozdíly v objemu stehne, hýždě, bříško 2-4 cm, možná neuvěříte, řeknete,že zas něco propaguji. (20 minut nahřátí na 40 st. Celsia a následně masáž od pasu ke kolenům speciálním zvonečkem). A pak použiji Gel proti celulitidě Avon. Ten použiju po každém osprchování. Celulitidy se sice nikdy zcela nezbavím, ale změny jsou znatelné.

  superkarma: 0 03.06.2002, 08:15:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme