Zdraví

Za chvíli je tady léto! Vyhrajte na internetu sluneční brýle za dva tisíce!

Chcete být na jaře krásná a ještě si přitom bezpečně chránit oči před ostrými slunečními paprsky, které nám dávají znát, že už bude brzy léto? Zapojte se do soutěže o sluneční brýle značky Rodenstock v hodnotě 2 000 korun, která probíhá na internetových stránkách www.bryle.cz. Termín konání soutěže je od 6. května do 6. června 2002. Více informací a přihlášku do soutěže najdete ZDE.

Historie firmy Rodenstock sahá více než jedno století zpět. Byla založena v Německu v roce 1877 panem Josefem Rodenstockem jako firma zabývající se výrobou brýlových čoček. Firemní filozofie spočívající ve špičkové kvalitě produkce a službách a výrazné orientaci na zákazníka se odrazila v jejím úspěchu v celosvětovém měřítku. V současné době je firma Rodenstock mezi výrobci brýlových čoček třetí na světě, druhá v Evropě a první v České republice.
Český závod byl založen v roce 1994 pod názvem Oční optika Klatovy, s.r.o. jako dceřiná společnost firmy Rodenstock Mnichov. Od roku 1999 nese firma název Rodenstock ČR s.r.o.. Jde o největšího výrobce brýlových čoček v České republice s výrazným podílem produkce čoček na českém i zahraničním trhu. Nově vystavené výrobní haly se nacházejí v průmyslové zóně Klatov v blízkosti Národního parku Šumava. Výroba je ekologicky ošetřena. Logistické řízení výroby a vybavení firmy je na špičkové úrovni. V čilém tempu se zde vyrábí plastové i minerální brýlové čočky pro domácí trh i na export. Klatovský závod chrlí denně neuvěřitelných 16.000 receptových brýlových čoček, přičemž každá z nich prochází důslednou kvalitativní kontrolou. Kromě Klatov vyrábí koncern Rodenstock i v Regenu, Frankfurtu, Londýně, Miláně a Bangkoku. Sídlo firmy je dnes v německém Mnichově a celkově zaměstnává 6500 lidí po celém světě.
Kromě špičkových brýlových čoček se firma v současnosti zabývá i výrobou značkových brýlových obrub Rodenstock, Nigura, Enjoy, Cerruti, Reebok a Porsche Design. Kvalitní optika Rodenstock je také základem komponent pro zpětné projektory, promítačky a další audiovizuální techniku.
   
06.05.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [12] Ťapina [*]

  Já mám sluneční brýle tak na jednu sezónu, pak je ztratím nebo nechám na pospas psům.

  superkarma: 0 07.12.2003, 10:25:23
 2. avatar
  [10] Léthé [*]

  To:kiki,já nikdy nekoukám na co sedám víš pralinka;Jsem si jistá že sedám pouze na brýle,neb to rupne a já po té již nemám co nasadit na nos klara;Kouzelnou skříňku??? neznám...znám pouze Pandořinu skříňku a tu bych raději neotvírala Olynth;když nerozsednu tak stratím nebo u někoho zapomenu a ještě je pak z toho malér

  superkarma: 0 07.05.2002, 21:40:27
 3. avatar
  [8] klara.kr [*]

  No Lethe, ze tys vytahla neco z kouzelne skrinky?

  superkarma: 0 06.05.2002, 23:26:21
 4. avatar
  [7] klara.kr [*]

  No Lethe, ze tys vytahla neco z kouzelne skrinky?

  superkarma: 0 06.05.2002, 23:25:54
 5. [4] mara_k [*]

  superkarma: 0 06.05.2002, 22:51:24
 6. avatar
  [1] Léthé [*]

  Nechci...mě sluneční brýle vydrží tak týden a pak je většinou pohodím v autě...zapomenu na ně a při nasednutí si je vždy rozsednu. Ty za 2-tácy by mě asi moc mrzely, takže díky nechci...stejně bych houbelec vyhrála.Koupím si ňáké za 2-stovky...lépe se na nich sedí

  superkarma: 0 06.05.2002, 18:31:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme