Zdraví

Vykročte vstříc letní romantice v krajkách a volánech.

I když si teď s námi jaro hraje na schovávanou a sníh se střídá s teplým sluníčkem, jedna věc je jistá už dneska. Léto bude letos romantické. Alespoň, co se šatníku dam a slečen týče. Jestliže chcete být v letních měsících opravdu in, zahoďte černé úzké sukně, nudně modré džíny a fádní hladké košile. Vykročte vstříc letní romantice v krajkách a volánech!
Návrat slaví 80. léta se vším všudy. Pamatujete se na žabičkované blůzičky a šaty, na halenky s krajkami, fiží, volánky a balonovými rukávy a na patrové sukně, co připomínaly šlehačkový dort? Na růžovoučké a bleděmodré kostičky a sladké květinové vzory? Tak tohle všechno letos můžete směle oprášit. Jestli jste tyhle poklady už dávno dala na chudé, popusťte uzdu fantazii a pusťte se do šití. Neumíte-li to s jehlou a nití, budete muset vyrazit na nákupy. Dřív, než ale rozfofrujete výplatu v butiku, zaskočte do second handu – možná se tam najde nějaká příhodná „vykopávka“. :-)
I tentokrát se ale móda v dávno minulých letech pouze inspiruje a nekopíruje je docela. Novinkou, která se tehdy moc nenosila, je kombinace ve stylu pejska a kočičky, když vařili dort. Pravá romantička 3. tisíciletí tedy budete ve chvíli, kdy odvážně zkombinujete všechno dohromady. Taková bleděmodře kostičkovaná halenka s krajkovým sedlem, žabičkováním v pase a volánky na rukávech – to je to pravé ořechové. Že se v tom necítíte? Že vás romantika nebere? Udělejte kompromis a dejte se třeba jen na krajky. :-)
   
08.04.2002 - Zdraví - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [12] Ťapina [*]

  Průsvitnost je nutná? Nemohla bych být romantická v neprůhledných materiálech?

  superkarma: 0 07.12.2003, 10:11:35
 2. avatar
  [11] Simba [*]

  Na molu ty krajkové halenky vypadají super, ale vzít je na ulici??? To asi těžko.

  superkarma: 0 17.11.2003, 13:06:13
 3. avatar
  [9] Léthé [*]

  Tak jo já teda tu podprdu sundám ...myslím,že se určitě povede zvednout páchání násilných činů,při pohledu na odhalená ňadra

  superkarma: 0 10.04.2002, 04:17:56
 4. avatar
  [4] Ladia [*]

  Volánky a kraječky ? Děkuji nechci. To raději nebudu IN

  superkarma: 0 08.04.2002, 09:24:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme