Zdraví

Masáž – dotyk, který vás dostane do pohody.

Ať už máme k dětem jakýkoliv vztah, skoro bez výjimky v nás dotyk s jejich hebkou kůží navozuje příjemné pocity. Možná máte čas od času výhrady vůči vlastní matce, ale málokdo by řekl, že mu její pohlazení - ať již v dobách ranného dětství nebo ještě třeba dnes - nepřináší ten známý pocit bezpečí a lásky.
Dotyky nás provázejí celý život, i když jim dnešní doba právě nepřeje. Odtahujeme se jeden od druhého - přiznejte si třeba, kdy naposled jste pohladila po tváři či po ramenou svého partnera. Dotek je komunikace a zároveň ve formě masáže je schopen u vás navodit stav pohody nebo naopak nejvyššího soustředění.
Relaxační masáž přináší uvolnění svalové i psychické, pomáhá našemu lymfatického a krevnímu systému a činnosti kůže. Sportovní masáž připraví vaše svaly i mozek do stavu bojové pohotovosti. A k tomu se navíc přidává ten báječný pocit, že o vás někdo pečuje a že váš čas patří bez vyrušování pouze vám. Dopřejte si pohodu a uvolnění, zasloužíte si to!

Právě teď si můžete příznivé účinky masáže na vaše tělo i na vaši duši vyzkoušet i vy, čtenářky Ženy-in, a to za zvýhodněnou cenu! Pokud přinesete vytištěný tento článek, dostanete 10 % slevu na jednu sportovně-relaxační masáž ve Fitness Clubu Olgy Šípkové v Praze 7. Na masáž se můžete objednat buď přímo u masérky Evy 0604/829 589 nebo na telefonu 02/667 11 888.
   
28.03.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [8] Ťapina [*]

  Já na masáže nejsem zvyklá, dávám přednost jiným druhům doteků.

  superkarma: 0 07.12.2003, 10:16:08
 2. avatar
  [7] Simba [*]

  Léthé: já teda ne, ale masáže jsou super.

  superkarma: 0 16.11.2003, 14:30:54
 3. avatar
  [6] Léthé [*]

  Tak jo jdu pohladit svého šéfa

  superkarma: 0 03.04.2002, 12:17:30
 4. avatar
  [2] Evča [*]

  U nás je to taky tak jak píše Saturninka, a když to vidí naše psice tak jí musíme k pohlazení a mačkání přibrat. Jinak je to s masáží, to je snad nejlepší věc na světě ale není tak často jak by si člověk přál, bohužel po celodenním honění už se moc ochotných rukou nenajde a do profi masérny jsem ještě nedospěla. Kdo si masáž nevyzkoušel, neví o co přichází.

  superkarma: 0 28.03.2002, 08:46:58
 5. avatar
  [1] Saturninka [*]

  Tak já se tedy přiznávám - kdy jsem to jenom naposledy pohladila toho svého partnera??... ...to byloooo, myslím....KAŽDÝ DEN, KAŽDOU CHVILKU!!!! Jsme taková muchlací rodina, jsme na sebe nalepení pořád a malá je taky mazlivka - vždycky chce pomačkat a pak říká - celý den mě mačkáš! A i náš puboš se ještě dojde k mamince přitulit a pro pusu...a na dobrou noc ji má každý večer, jinak neusne !
  A je to vážně fajn...

  superkarma: 0 28.03.2002, 08:04:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme