Zdraví

Moderní žena má ráda čistotu, pohodlí a jistotu během celého dne.

Mezi výrobky dámské hygieny si v posledních letech získávají stále důležitější pozici slipové vložky, které jsou určené pro každodenní péči o osobní hygienu mimo dny menstruačního cyklu. Proč je vlastně ženy používají? Přečtěte si nejčastější argumenty, které uvádějí zákaznice na celém světě, které volí značku Carefree.

Důvodů, proč ženy používají slipové vložky v období mezi menstruacemi, je několik. Toto jsou ty hlavní:
· jako každodenní zvyk – kvůli pocitu čistoty a svěžesti po celý den
· kvůli absorpci pachů
· při gynekologických problémech (výtoky)
· proti nepříjemnému pocení (během cvičení, za horkého počasí)
· po sexu
· když očekávají menstruaci
· při inkontinenci

I když jsou slipové vložky určeny pro mezimenstruační použití, v některých případech ženy slipové vložky používají i během menstruace, a to na konci menstruace, kdy je menstruace velmi slabá, nebo jako doplněk během používání tamponů.

Podle průzkumů vedou v používání slipových vložek ženy ze západu Evropy, kde je spotřeba slipových vložek 2 - 3x větší než je spotřeba v zemích Střední a Východní Evropy, včetně České republiky. Naše západní sousedky ale doháníme rychlým tempem. Co ženy očekávají od slipových vložek? Za nejdůležitější funkci slipových vložek pokládají spotřebitelky ochranu. Pak následuje pocit čistoty, svěžesti a sucha, diskrétnost a anatomický tvar, který se přizpůsobí tělu. Důležitým faktorem je také prodyšnost (slipové vložky umožňují proudění vzduchu, pokožka tak může dýchat) a pohodlí (slipová vložka zůstává přesně na svém míst, tedy žádné kroucení a posouvání).

Nové slipové vložky Carefree, se kterými přišla na podzim loňského roku na trh firma Johnson & Johnson, se mohou pochlubit dalšími vylepšeními. Jejich povrch je jemnější než kdykoliv dřív, svou jemností a měkkostí připomíná bavlnu. Nový anatomický tvar se skvěle přizpůsobí tělu a výsledkem je pohodlí při nošení. Nová absorpční vrstva rychle odvádí vlhkost do jádra vložky a povrch tak zůstává suchý a příjemný na dotyk. Superabsorpční jádro okamžitě mění vlhkost v gel a prádlo tak zůstává pěkně v suchu. Unikátní prodyšná lepicí vrstva umožňuje pokožce dýchat, a protože je celoplošná, máte jistotu, že vložka zůstane tam, kde má být.

Značka Carefree nabízí 4 varianty slipových vložek:
Airflow Fresh – prodyšné s lehkou svěží vůní
Fresh – s lehkou svěží vůní
Airflow – prodyšné
Black – černé pro maximální diskrétnost v černém prádle

V současné době probíhá na Ženě-in čtenářské testování prodyšných slipových vložek Carefree v rámci měsíční akce „Intimní hygiena“.
   
20.03.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [22] Simba [*]

  Silveig: Máš krásný život, nevíš dne ani hodiny, kdy na "to" vlítneš ...

  superkarma: 0 16.11.2003, 14:03:51
 2. avatar
  [16] Silveig [*]

  Já chápu slipové vložky když jou třeba gyn. problémy ale nosit je furt??? To mi přijde divné. Zvlášť když třeba nevím kdy budu a aby mě partner svlíkal i s vložkou...

  superkarma: 0 20.03.2002, 16:01:05
 3. avatar
  [14] zn0uz4 [*]

  ja bych chtel byt taky svezi, takze bych si je asi mel koupit, ze ;-))) ach ach, pocit bezpeci, sucha a ochrany.... neni nad pistoli, destnik a durex :)))))

  superkarma: 0 20.03.2002, 13:38:25
 4. avatar
  [12] zena [*]

  Teda musím se přidat, protože si den bez slipové vložky nedokážu představit. Taky mám trošku gyn. problémy, takže je to pro mě opravdu potřebná věc. Už jsem vyzkoušela několik různých druhů, někdy kupuji i dle ceny, někdy podle nálady - samozřejmě vybírám z již vyzkoušených. A jelikož jsem zde vyhrála, tak už se těším, až je vyzkouším, neboť je neznám.

  superkarma: 0 20.03.2002, 11:50:30
 5. avatar
  [11] Lotka [*]

  Ferdicko neboj, pokud bys tampon nezapoměla den nebo dva vyndat, žádný šok nedostaneš! To spíš já dostávám šok na cenami těchto hygienických potřeb - jako by snad šlo o nadstarndardní potřeby

  superkarma: 0 20.03.2002, 11:43:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme