Zdraví

Jak vyhrát boj s časem a o ještě uklizenější domov? Máme pro vás tip!

Známe to všechny. Z práce domů, postarat se o děti, dát jim najíst a potom se ještě starat o to, aby bylo doma uklizeno. Mít tak něco, co uklidí za mě – říkáte si možná. Někoho cizího byste si asi do bytu nepustila. Ale kdyby tu existovalo něco, co by vám každodenní úklid aspoň trochu ulehčilo, ušetřilo čas…
Naštěstí existuje přípravek, který dovede snadno a rychle odstranit prach a špínu ze všech druhů povrchů. Je to Pronto proti prachu. Podle zkušeností hospodyněk z mnoha zemí je Pronto rozhodně účinnější než voda a hadr. Nejvíce si na něm chválí to, že ušetří hodně času, protože prach se neusazuje tam, kde je to nejvíce vidět. Například na televizi, hi-fi soupravě, prostě na všem, co je z umělé hmoty a černé. Pronto se dá použít i na nábytek, například na obývací stěnu, kde je hodně polic a prachu vždycky požehnaně. Vyzkoušejte Pronto také na rámy oken, kam se hodně práší, vůbec přitom nevadí, když ho stříknete na okno, protože nedělá šmouhy. Lze použít i na zrcadla a jiné hladké plochy. Jeho použití je jednoduché, můžete ho libovolně nastříkat přímo na povrch a setřít čistým hadříkem nebo nanést na hadřík a utřít. Díky Prontu proti prachu ušetříte hodně času, který pak můžete věnovat sobě nebo svým dětem.

Tipy pro Ženy in:
1. Voda a hadřík patří minulosti! - Už si nemusíte máčet ruce, když chcete jenom otřít obrazovku a zbavit se prachu a nepříjemných šmouh. Je tu Pronto proti prachu. Nastříkejte na hadřík nebo přímo na povrch a otřete, prach se tak nedostane zpátky do místnosti.
2. Hi-fi souprava déle bez prachu! - Jak na to? Použijte Pronto proti prachu, jednoduše nastříkejte na hi-fi soupravu nebo hadřík a utřete. Pronto proti prachu čistí i další nečistoty z různých povrchů a zabraňuje usazování prachu. Pronto proti prachu ve spreji neobsahuje freony, je ekologicky nezávadné a vaše hi-fi souprava bude vypadat skvěle, nyní ještě déle.
3. Pomocník na skleněné povrchy - Návštěva s dětmi odešla a skleněná deska vašeho stolu, ale i zrcadla v předsíni jsou plná otisků dlaní a prstíků těch malých neposedů, zbytků jídla a snad i nějaká čára od pastelek? Je tu snadná a rychlá pomoc, Pronto proti prachu. Nastříkejte na skleněnou desku, zrcadlo a klidně utřete suchým hadříkem. Pronto nezanechává šmouhy, takže budete mít čas ho vyzkoušet i na rámy oken a uvidíte, že vůbec nevadí, když se dostane částečně i na sklo.

Právě teď se můžete v rubrice Hrajte a vyhrajte zúčastnit soutěže o deset přípravků Pronto proti prachu.
   
13.03.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [2] Léthé [*]

    Jo jo...prdlajsky...včera jsem čistila z tímto Prontem svoje hi-fi, televizi , video i skříňku na toto veškeré prach přicucávací černé věcičky a dnes tam ten prach již klíďo píďo seděl v pohodě znovu.Asi je již ten dnešní prach proti Prontu imunní.

    superkarma: 0 13.03.2002, 22:15:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme