Zdraví

Máte doma dospívající dceru a nevíte, jak s ní řešit některá intimní témata?

Máte-li doma pubertální či předpubertální dceru, určitě vás dříve či později čeká okamžik, kdy se s ní začnete bavit o intimních tématech, pohlavním dospívání, menstruaci a sexu. Jestli se těchto debat poněkud ostýcháte nebo si nejste jistá, že budete znát odpovědi na všechny otázky, určitě se podívejte na internetové stránky www.intimlinka.cz.
Pokud máte doma připojení na internet, možná se na tyto stránky ráda podívá i vaše dcera a bude se na ně ráda vracet. Najde zde nejen přehledně řazené praktické informace v rubrikách Intimní hygiena, Tělesné změny v dospívání a Návštěva gynekologa, ale také odpovědi na nejrůznější otázky z oblasti dospívání, intimní hygieny, menstruace, sexu a antikoncepce. Každá návštěvnice webu má samozřejmě také možnost položit otázku, na kterou jí odpoví fundovaní odborníci.
Dospívající dívky také jistě ocení abecedně řazený slovníček pojmů, kde najdou vysvětleny výrazy, se kterými se v souvislosti s intimními tématy setkávají a na jejichž význam se někdy třeba stydí zeptat rodičů. Za pozornost stojí i podstránka odkazů na internetové stránky, které s Intimlinkou tématicky souvisejí. Tady zmiňme například stránky Muzea menstruace nebo stránky informující o hormonální antikoncepci.
Na hlavní stránce Intimlinky je rovněž umístěn odkaz na objednávkový formulář, pomocí kterého si může každá dívka objednat vzorkové balení čtyř tamponů o.b. zdarma (i s návodem pro zavádění).

Více najdete stránkách na www.intimlinka.cz.
   
06.03.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [5] Silveig [*]

    Koukala jsem na ty otázky, kolikrát fakt člověk zírá na co se může ta omladina zeptat , to s nima fakt nikdo doma nemluvííí???

    superkarma: 0 06.03.2002, 14:10:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme