Zdraví

Aby se vám i vašemu děťátku lépe spalo.

Aby se vám i vašemu děťátku lépe spalo Johnson´s baby koupel pročišťující dýchací cesty V období, kdy se často mění počasí a venkovní teplota, může se lehko stát, že vaše děťátko prostydne a dostane rýmu. S ucpaným nosíkem a dýchacími cestami se ale špatně usíná. Miminko se v noci nevyspí, často se budí a pláče. Bezradní a nevyspalí rodiče nevědí, co dělat, aby svému dítěti ulevili a umožnili mu klidný spánek. Tady pomůže trocha aromaterapie. Jedním ze způsobů, jak děťátku pomoci uvolnit dýchací cesty nenásilným a příjemným způsobem je Johnson´s baby koupel pročisťující dýchací cesty.
Tato koupel nejen jemně myje pokožku, ale díky obsahu eukalyptu, mentolu a rozmarýnu pomáhá uvolňovat horní cesty dýchací. Stačí jen přidat koupel do vany a vaší koupelnou se bude linout příjemná vůně eukalyptu a mentolu. Dětská koupel pročisťující dýchací cesty je určena pro děti od tří měsíců. V případě, že dítě trpí astmatem nebo je jinak citlivé, poraďte se o použití koupele s lékařem.
Ačkoliv je koupel prvotně určena pro malé děti, můžete ji vyzkoušet nejen vy, ale i celá vaše rodina. Budete překvapeni, jak tento výrobek působí na unavené tělo a na ucpané dýchací cesty.
   
27.02.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [2] Ťapina [*]

    Dneska se vůbec všechny dětské věci doporučují i dospělým

    superkarma: 0 06.12.2003, 23:43:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme