Zdraví

Líbí se mužům víc opálené ženy, nebo křehké bledulky?

Říká se, že člověk chce vždycky to, co nemá. Když jste blondýna s rovnýma vlasama, pravděpodobně budete toužit po vlnitých černých vlasech. Jste-li bruneta, chcete být blond. Pokud máte malá prsa, zřejmě byste raději větší. Ale dme-li se vaše hruď jako horský masiv, toužíte po drobných jedničkách. Jen po jednom snad prahne skoro každý – mít pěkně vybarvenou a zdravě vyhlížející pleť.
Důkazem jsou davy chytající každé léto bronz na plážích, březích řek a rybníků, loukách a balkónech. Zejména ženy bývají mistryně v opékání. Určitě je znáte od moře. Vydrží ležet dlouhé hodiny bez hnutí na lehátku nebo osušce a natáčet se ke slunci jako slunečnice. Zle se rozkřičí na každého, kdo na ně byť jen na okamžik hodí stín. V pravidelných intervalech se otáčejí z břicha na záda a ze zad na břicho. Mažou se jen zřídka, případně nějakým velmi nízkým faktorem, protože tu nejsou od toho, aby se chránily před sluncem, ale od toho, aby byly hnědočerné. Dost často tahle snaha ale nedopadá zcela k uspokojení lovkyně paprsků. V lepším případě vypadá po sluneční lázni jako koblížek (hnědě s proužkem po straně), v horším případě si vyrobí na těle rudé a žhnoucí spáleniny nebo rovnou puchýře. Jsou samozřejmě i lidé, kterým stačí lehnout si v květnu na dvě hodiny na balkón a zhnědnou do chutné barvy čokolády, ale těch není tak moc. Všechno záleží na typu vaší pleti, na rodinných dispozicích, na tom, kdy a kde se opalujete, a na spoustě dalších faktorů.
Proč tolik žen věnuje obrovské úsilí tomu, aby jejich tělo bylo bronzově hnědé? Opalují se na balkóně, jezdí k moři, chodí do solárka… Je to jasné. Tmavší pleť je sexy, tělo vypadá opticky štíhlejší, schovají se kdejaké nedostatky… Opálení je prostě in. Mužům – až na drobné výjimky – se líbí nápadné ženy, které vyzařují energii a které jsou něčím výjimečné. A právě opálená pleť vypadá nejen krásně, ale také působí na mužovo podvědomé hledání matky pro své budoucí děti, protože bledost se obvykle přisuzuje nezdravým lidem, zatímco osmahlost lidem se zdravým kořínkem.
Chcete i vy skoncovat se svou neduživou bledostí? Vyrážíte na „lov“ a potřebujete oživit své loňské opálení od moře? Možná by váš problém vyřešilo solárium. Například Philips nabízí několik typů solárií pro domácí použití – od obličejového, přes skládací až po solária, jaká najdete v kosmetických salónech a solárních studiích. Všechna vyhovují náročným zdravotním požadavkům a snadno se ovládají.

Více se dozvíte ve specializovaných prodejnách nebo přímo kontaktovat firmu: MERCANT spol s.r.o., U krbu 17, 100 00 Praha 10, TEL: 02/74779161, kde vám ochotně vyjdou vstříc.
   
19.02.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [14] Ťapina [*]

  Úplná bledule být nechci, ale extrémně opálená taky ne, takže se mi vlastně líbí, jak jsem.

  superkarma: 0 28.11.2003, 22:00:18
 2. avatar
  [13] Simba [*]

  Opálená kůže je sexy a taky rychleji stárne.

  superkarma: 0 16.11.2003, 13:13:25
 3. avatar
  [11] clarCa [*]

  tak nevím, furt se někdo snaží definovat, jak mám VYPADAT sexy... ale ono to přeci o tom vůbec není.. měla jsem jednu hubenou spolužačku, prsa neměla žádný (ani ty pověstný nulky), měla příšernej frňák a kluci se o ní rvali. Další zase byla poněkud "asimetrická" (asi metr vysoká, asi metr široká), ale byla s ní děsná sranda - a taky nikdy neměla nouzi o chlapy... JIná spolužačka obličejíček jak panenka, dlouhé vlnité husté vlasy, postavičku na Miss - a myslíte, že si jí někdo všimnul? No a já - od všeho trochu. Ani MIss, ani příliš srandovní a chlapi jak kdy

  superkarma: 0 19.02.2002, 21:11:50
 4. avatar
  [6] medved [*]

  vcera jsem potrebovala najit fotku kulturistky, tak jsem courala po webu a reknu Vam...to jsou teda sileny masky...ve vetsine pripadu...krome premiry svalu (coz se obcas i da skousnout), 90% z nich vypada jak vysuseny tresky z toho, jak se furt solarkujou, aby byly celorocne in ...minuly tyden jsem solarko vyhrala a chci to zkusit, ale vseho s mirou...je fakt, ze vyse zminovane zeny jsou asi extrem, ale velmi velmi nechutny

  superkarma: 0 19.02.2002, 10:42:39
 5. [5] Sasa [*]

  Blbost......oplení je lepší, chodím do solárka, ale velmi umírněně, jen si tak udržovat trochu nádech

  superkarma: 0 19.02.2002, 09:13:11
 6. avatar
  [2] Lotka [*]

  hexe - opálené ženy přece vypadají o hodně starší....

  superkarma: 0 19.02.2002, 08:22:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme