Zdraví

Kdo vyhrál soutěž o nejkrásnější čtenářskou Valentýnku?

Jak už jsme řekli, k dnešnímu svátku svatého Valentýna patří přáníčka zvaná Valentýnky. Minulý týden jsme vás vyzvali, abyste sami tvořili své vlastní e-Valentýnky a vkládali je do soutěžního valentýnského auditoria. Motivem pro vás mělo být nejen to, že se před ostatními předvedete jako šikovný tvůrce nebo to, že své lásce vytvoříte originální přání, ale také zajímavá výhra. Tři nejlepší získávají obličejové solárium značky Philips.

I přes to, že v pravidlech jsme uvedli podmínku, že soutěžní příspěvky mají být originálním dílem, byly některé Valentýnky „převzaté“ odjinud. Redakční porota dlouho zvažovala, které z originálních elektronických valentýnských pohlednic postoupí až do finále, nakonec jsme se však shodli na třech výherkyních. První z nich je medved se svým originálně pojatým valentýnským přáním, které trochu připomíná kroniku z cest. :-) Na tuto Valentýnku se můžete podívat ZDE.
Druhou oceněnou valentýnskou tvůrkyní je simuska, která posílá svému milému srdce, které řekne vše o její lásce. Podívat se na něj můžete TADY.
Do třetice jsme ocenili kreativitu Silveig, která – jako několik dalších soutěžících – do celé akce zatáhla i dítě. :-) Je to tak, děti k lásce patří. A když se k tomu ještě přidá srdce, je to prostě Valentýnka, která má nápad. Vidět ji můžete TADY.

Až tedy zakrátko v téhle pršavé slotě potkáte nějakou paní či slečnu s osmahlou tváří, je dost možné, že to bude čtenářka Ženy-in – medved, simuska nebo Silveig. :-) Všem zmíněným dámám gratulujeme, ostatním soutěžícím děkujeme za účast a úplně všem čtenářkám a čtenářům Ženy-in přejeme úžasného Valentýna a hodně lásky po celý rok!
   
14.02.2002 - Zdraví - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [6] medved [*]

  dekuju redakci moc...nejen za vyhru, ale i za napad udelat valentinku v compu...me jako nedovtipu by to snad jinak ani nenapadlo ...mani...ja myslim, ze spetka romantiky se najde v kazdem cynikovi

  superkarma: 0 14.02.2002, 14:20:51
 2. avatar
  [5] Rena4 [*]

  Simuska,sice pěkný, ale ne originální.Tuhle Valentýnku jsem koupila loni v obchodě .
  To už se mi teda líbil víc nápad Léthé .
  Ale gratuluji výherkyním !

  superkarma: 0 14.02.2002, 11:51:05
 3. avatar
  [4] Mánička [*]

  Medvede, Ty a romantik!!! Soutěž mě přesvědčila, že možné je skutečně všechno

  superkarma: 0 14.02.2002, 09:53:33
 4. avatar
  [1] aninas [*]

  Gratuluji vyherkynim a cele redakci taktez preji uzasneho Valentyna a hodne lasky nejenom tento den , ale i po cely zivot

  superkarma: 0 14.02.2002, 06:49:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme