Zdraví

Skvělý tip, jak bez rizika radikálně změnit barvu a střih vlasů nebo make-up!

Chtěla jste si někdy vyzkoušet nějaký hodně bláznivý účes? Ostříhat se na ježka, obarvit se na zrzavo nebo si naopak nechat narůst dlouhatánské lokny? Bála jste se něco takového udělat z obavy, že už to nepůjde vrátit? Zajímají vás módní trendy a vychytávky v líčení? V tom případě vás určitě bude zajímat multimediální CD ROM Changes Beauty Studio.

Beauty Studio vám umožní virtuálně si vyzkoušet různé účesy a make-upy, dozvíte se mnoho užitečných rad od kosmetiček, kadeřníků a vizážistů. V pohodlí domova rychle a jednoduše zjistíte a na vlastní oči uvidíte, co vám nejlépe sluší.

S Changes Beauty Studiem ušetříte nejen čas, ale také peníze za drahé kadeřnické a kosmetické úkony, jejichž výsledek je vždy předem nejistý. Prostě si jen sednete k počítači a během několika minut se můžete proměnit v oslňující blondýnu nebo mondénní černovlásku, aniž byste cokoli riskovala. Můžete si vyzkoušet různé druhy a tipy líčení, a na základě určení vašeho barevného typu vám program pomůže najít ideální řešení do práce i na ples. Ve filmech, které jsou součástí CD, se seznámíte s prací předních kosmetiků. Ti vám ukáží, jak se správně líčit, abyste dosáhla požadovaného vzhledu a image.

Díky Changes Beauty Studiu poznáte svou krásu z mnoha úhlů pohledu, aniž byste utrácela za kadeřníka nebo za hromadu kosmetiky. Najdete sama sebe o naučíte se podtrhnout svoji přirozenou krásu a potlačit případné nedostatky.

Více se dozvíte na internetových stránkách www.bohemiainteractive.cz.
   
08.02.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [10] Ťapina [*]

  Bláznivé účesy radši ne

  superkarma: 0 06.12.2003, 23:52:42
 2. avatar
  [9] Simba [*]

  Aja: Je ...i levnější

  superkarma: 0 16.11.2003, 13:00:08
 3. avatar
  [7] Aja [*]

  Není ono jednodušší vlézt někde v Tescu do oddělení paruk a tam se vyřádit...?

  superkarma: 0 14.02.2002, 08:06:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme