Zdraví

Pracujete od nevidím do nevidím? Nevadí. Opalujte se doma.

Jste otrávení z toho, že do práce odcházíte za ranního kuropění a domů se vracíte, když se začíná stmívat? Je vaše tvář pobledlá a vypadáte unaveně? Chtělo by to barvičku. Ale jak to udělat, když sluneční paprsky potkáte poprvé až v létě na dovolené? Pořiďte si domů přenosné obličejové solárium a vaše tvář zakrátko prokoukne.
Obličejové solárium HB 175 od Philips nabízí pohodlné a praktické opalování obličeje v domácím prostředí. Vyzkoušejte ho a známí se vás budou ptát, jak bylo na dovolené :-) Toto solárium o rozměrech opalovací plochy 27 x 21 cm je vybaveno čtyřmi fluorescenčními zářivkami Cleo (15 W). Praktické nastavení polohy a časový spínač, který chrání před spálením, doplňuje paměť pro nastavené délky opalování dvou osob.
Obličejové solárium Philips váží necelé tři kilogramy a je určeno ke stolnímu použití. K soláriu obdržíte také dvoje brýle na ochranu očí při slunění. Jeho cena je 2 890 korun.

TIP: Právě teď se můžete zúčastnit soutěže o tři obličejová solária Philips, která probíhá na stránce fotoalb Ženy-in.cz. Vytvořte svoji vlastní Valentýnku, vložte ji do soutěžního fotoalba, které najdete ZDE.

Solária Philips můžete koupit ve specializovaných prodejnách nebo přímo kontaktovat firmu MERCANT spol s.r.o., U krbu 17, 100 00 Praha 10, tel: 02/74779161, kde vám ochotně vyjdou vstříc.
   
06.02.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Já už se cíleně neopaluju vůbec a stejně se vždycky v létě opálím jenom tím, jak chodím po venku.

  superkarma: 0 06.12.2003, 23:55:05
 2. avatar
  [2] Simba [*]

  Taky myslí, že neustálým opalováním pleť rychleji stárne.

  superkarma: 0 16.11.2003, 13:33:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme