Zdraví

Bílé a zdravé zuby? Proč ne?

Chcete rozzářit a rozsvítit svou tvář? Můžete tak učinit celkem snadno, a to i v případě, že vaše zuby mají do bělostné barvy, již znáte z titulních stránek magazínů, daleko.
Existuje mnoho způsobů bělení zubů. Jeden z nejoblíbenějších způsobů péče o zdraví i vzhled zubů zároveň je používání zubní pasty, která obsahuje složky, jež mají za úkol trochu pomoci přírodě.
Naším tipem je bělící pasta Signal SUPER WHITENING, která nejen že pečuje o zdraví zubů a ústní dutiny, ale také obsahuje tři složky pro bělejší zuby. První z nich je Perlite, sloučenina minerálů pro bělení zubů používaná profesionály, jejíž pravidelné používání nepoškozuje zubní sklovinu. Jedná se o sloučeninu přírodních materiálů vulkanického původu a pro své leštící schopnosti je používaná jako efektivní bělící látka. Pasta obsahuje také fluorid sodný, který posiluje zubní sklovinu a zároveň chrání před zubním kazem. Třetí hlavní složkou je soda bicarbonate. Ta neutralizuje kyseliny, a tím obnovuje přirozené pH v ústech. Součástí každého balení zubní pasty Signal SUPER WHITENING je také vložená stupnice bělosti, pomocí které si může sám spotřebitel testovat účinek pasty.
Pro péči o lepší vzhled zubů je vhodná i tekutá zubní pasta Signal Freshness & Care ve variantě Whitening. Je to bělicí zubní pasta s mikrogranulemi ve formě tekutého gelu, která pečuje o váš zářivý úsměv a díky obsahu mikrogranulí efektivně a jemně čistí zuby.
   
31.01.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [12] Ťapina [*]

  Bělící pasty nepomáhají, ale kypřící prášek u mě taky nezabral. Zkusila jsem to jenom jednou, je to v puse neskutečně hnusné a výledek nebyl vidět ani trošku, takže už jsem to neopakovala.

  superkarma: 0 29.11.2003, 12:44:53
 2. avatar
  [11] Simba [*]

  sienna: no, vyzkouším. U mne taky bělící pasty nezabraly.

  superkarma: 0 16.11.2003, 12:48:13
 3. avatar
  [10] Léthé [*]

  Jo jo, utíííkám pro kypřící prášek

  superkarma: 0 31.01.2002, 18:47:48
 4. avatar
  [9] kytička [*]

  na beleni pradla funguje,ale zeby na zuby taky?
  no vyzkousim..snad nenakynu..

  superkarma: 0 31.01.2002, 16:09:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme