Zdraví

Na internetu si můžete nechat poradit nebo si spočítat, jaká bude vaše kondice v příštích dnech.

Jsou lidé, kteří se stydí zeptat se na věci kolem zdraví, lásky, ale třeba i koníčků naživo. Před odborníky mají zbytečný respekt a u kamarádů nebo příbuzných si nechtějí udělat ostudu, že něco nevědí. Právě pro takové ostýchavce je ideální ptát se na internetu. Internetový portál TISCALI nabízí v současné době čtyři poradny ze čtyř oblastí lidského života – zdraví, vztahy, vaření a lyžování. Najdete je na této adrese.
Máte nějaké zdravotní potíže, ale nevíte kam se obrátit pro radu? Odbyl vás váš lékař, když jste se vyptávali na nějakou (podle něj) nepodstatnost? Potřebujete si jen doplnit nějakou informaci z medicínské oblasti nebo hledáte radu, jaký odborný lékař by byl pro váš problém tím pravým? Zeptejte se MUDr. Pavly Kalouskové, která odpovídá na otázky návštěvníků portálu TISCALI.
Říká se, že muži dovedou vařit s větší invencí a fantazií než ženy. Chcete vědět, jak vaří muž? Nevíte, jak správně dělat hrnkové knedlíky, jak připravit krocana nebo které koření je na co nejvhodnější? Napište kuchaři do poradny na stránkách TISCALI a on vám jistě poradí.
Vážně i nevážně se můžete radit o problémech s láskou, dětmi či kariérou v poradně tety Běty, která má pochopení pro všechny lidské slabosti i trable.
Je zima a vás to jistě táhne do hor. Ale jak si vybrat lyže nebo snowboard? V čem chybujete na sjezdovce? Co na sebe na lyže? Zeptejte se profesionála! Poradí vám Helena Zapadlová, instruktorka lyžování a snowboardingu.

Když už jste si nechali všechno poradit a máte pocit, že ještě něco ve vašem životě neklape, jak by mělo, zkuste si nechat na stránkách TISCALI vypočítat partnerský kondiciogram. Zadáte datum svého narození a datum narození vašeho partnera a pak už se jen podíváte, kdy bude křivka vaší fyzické, psychické nebo inteligenční kondice nejblíže křivce vašeho milého. Na toto datum si domluvte rande a všechno bude OK. :-)
   
25.01.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Simba: No to nemusím

  superkarma: 0 06.12.2003, 23:30:58
 2. avatar
  [1] Simba [*]

  Hezký, rande podle počítače ... kam ten svět spěje

  superkarma: 0 16.11.2003, 12:07:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme