Zdraví

Víte, že i zdravé hubnutí může chutnat po čokoládě, jahodách či vanilce?

Začátek roku je pro mnohé z nás velkým zklamáním, když v naší skříni zahálejí sexy oblečky, které po prosincových dlabancích nějak nesedí. Hubnout – to je to slovo, které červeně bliká v naší mysli. Ale to zase bude jen samé odříkání! :-( Jestli vás otravuje představa, že hubnutí znamená jen pojídání nechutných dietních potravin a polykání přípravků na odbourávání tuků, pak máme pro vás dobrou zprávu. I hubnout se dá s chutí, a to dokonce chutí čokoládovou, jahodovou nebo vanilkovou. Stačí, když si namícháte novinku od firmy Walmark Viaredin koktejl.
Jak jste si mohli včera přečíst v článku o látkách, které dovedou odbourávat tuky, velkými pomocníky při boji s tukovými polštářky jsou kyselina hydroxycitrónová, L-karnitin a chróm. A právě tyto látky tvoří základ „hubnoucího“ Viaredin koktejlu. Navíc jsou ve zmíněném nápoji obsaženy také tři druhy vlákniny (inulin, vláknina z Akácie, chitosan), kofein, vitamíny a minerály. Inulin a vláknina z Akácie představují rozpustnou vlákninu, která zvyšuje objem a viskozitu obsahu žaludku a tím navozuje pocit sytosti. Nerozpustná vláknina chitosan na sebe navíc váže přebytečné tuky a cholesterol. Přítomnost důležitých vitamínů a minerálů zabraňuje jejich nedostatku, který je častý při redukčních dietách.
Zkuste si pro změnu při hubnutí taky pochutnat! :-) Je to docela snadné. Místo večeře si namíchejte lahodný Viaredin koktejl s čokoládovou, vanilkovou nebo jahodou příchutí, který je hodnotnou náhradou jídla a především aktivně podporuje proces hubnutí. A uvidíte, že hubnout se dá s chutí.
   
22.01.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Ťapina [*]

  Viaredin jsem nezkoušela, ale asi to nebude moc jiné, než ty ostatní.

  superkarma: 0 06.12.2003, 23:33:44
 2. avatar
  [6] Simba [*]

  Chutnají, ale .... stejné energetické hodnoty dosáhnu snížením přísunu potravin, takže jen zaplatíte víc.

  superkarma: 0 16.11.2003, 12:25:48
 3. avatar
  [3] Myskdalen [*]

  Nápoje S 55 mně osobně vždy bohužel chutnaly.Bohužel proto,že mi chutnaly tak,že jsem díky nim nehubla,ale ještě k nim naopak jedla.Hubnu jen díky zaneprázdněnosti či stresu,lepší recept neznám.Kdyby byl,tak bych se o to zajímala.Viaredin mi tuhle lákal v lékárně.Halina v jiné lékárně propagující Ultra Fit byla lákává taky.

  superkarma: 0 22.01.2002, 19:35:12
 4. [1] alzbeta [*]

  Neverim prilis tomu, ze by to bylotak chutne, jak je popsano. Zkousela jsem jiz nekolik zdravych pripravku a nemam zrovna ty nejlepsi zkusenosti. Co vy?

  superkarma: 0 22.01.2002, 14:01:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme