Zdraví

Nestačí jen mít pěkně čisté zuby. I dásně potřebují péči.

Většina z nás věnuje velkou péči tomu, abychom měli zářivě bílý úsměv. Na co bychom ale neměli rozhodně zapomínat, jsou naše dásně. Právě pro dokonalou péči o ně byl vyvinut elektrický zubní kartáček Philips Sensiflex 2000, který spolu s efektivním odstraňováním zubního plaku současně aktivně pečuje o vaše dásně. Čistí pod okrajem dásní a v obtížně přístupných místech. Zastane všechnu práci - na vás zbývá jen uvolnit se a usmát.
Elektrický zubní kartáček Philips Sensiflex HX 2565 obsahuje v základní výbavě dvě výměnné hlavy kartáčku, je vybaven dvěma rychlostmi pro šetrnější čištění v citlivých oblastech (pro zajímavost kartáček je schopen vykonat až 15 000 tahů za minutu), má časový spínač, který odměří stanovený čas čištění (to ocení zvláště rodiče dětí, které se pořád ptají, jestli už to stačiloJ). Navíc je tento kartáček vybaven systémem ochrany dásní, který umožňuje odklonit kartáček v případě příliš velkého tlaku a snižuje tak riziko poškození dásní. Zlepšená hlava kartáčku sleduje tvar zubů, speciálně pro odstranění mezizubního plaku je kartáček vybaven vylepšeným aktivním zakončením s delšími a ohebnějšími štětinkami. Ty mají navíc zaoblené konce, takže jsou šetrné k dásním a zubům. Navíc je kartáček opatřen předběžným světelným indikátorem vybití baterie a indikátorem plného nabití.
Elektrický zubní kartáček Philips Sensiflex HX 2530 má v základní výbavě jednu výměnnou hlavu kartáčku a stejně jako výše uvedený model je vybaven systémem ochrany dásní, časovým spínačem a indikátorem dobíjení baterie. Dvojitá hlava kartáčku dosahuje 15000 čisticích pohybů za minutu a vylepšené aktivní zakončení s delšími a ohebnějšími štětinkami bezpečně a citlivě odstraňuje mezizubní plak. Je samozřejmé, že kartáček je vodotěsný a jeho konstrukce poskytuje maximální bezpečnost a pohodlné zacházení.

Elektrické zubní kartáčky Philips můžete koupit ve specializovaných prodejnách nebo přímo kontaktovat firmu MERCANT spol s.r.o., U krbu 17, 100 00 Praha 10, tel: 02/74779161, kde vám ochotně vyjdou vstříc.
   
18.01.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Ty kartáčky jsou tu taky všude

  superkarma: 0 06.12.2003, 23:36:31
 2. avatar
  [1] Simba [*]

  Podle mne jen hračka.

  superkarma: 0 16.11.2003, 11:49:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme