Zdraví

Jdete v péči o vaše zuby s dobou?

Jistě uznáte, že v době, kdy si posíláme dopisy a pohlednice elektronickou poštou, kdy máme doma víc elektrických zásuvek než talířů a kdy bez mobilu nedá téměř nikdo ani ránu, by bylo zpátečnické čistit si zuby postaru a ručně. Jestli jste ještě nevyzkoušeli, jak pohodlné a efektivní je čištění zubů s kartáčkem na elektrický pohon, je načase něco s tím v novém roce udělat.
Čištění zubů elektrickým kartáčkem ocení nejen uspěchaní dospělí, kteří berou občas hygienu trochu hopem, ale třeba i hádaví puberťáci nebo lenošivá dítka. Elektrické kartáčky dobře padnou do ruky, při správném používání si poradí s každým místečkem v ústech a mívají praktickou výkyvnou hlavici, která se přizpůsobí tvaru čelisti a zubů a na zuby nadměrně netlačí. Lepší typy jsou ještě vybaveny časovačem, který se nenechá ošálit, takže vy nebo vaše děti věnujete hygieně maximum. Například firma Philips dodává na náš trh elektrické kartáčky několika typů, od jednodušších ke složitějším. Například kartáček Philips Senziflex HX 1511 je vybaven jednou rychlostí a jednou výměnnou hlavou. Elektrický zubní kartáček Philips Senziflex HX 2530 má v základním vybavení dvě výměnné hlavy a funkci timer. Nejlépe vybavený je moderní elektrický kartáček s elegantním designem Philips Senziflex HX 2565. Má dvě rychlosti, timer a skrytý zásobník na výměnné hlavy.
Elektrické zubní kartáčky Philips můžete koupit ve specializovaných prodejnách nebo přímo kontaktovat firmu MERCANT spol s.r.o., U krbu 17, 100 00 Praha 10, tel: 02/74779161, kde vám ochotně vyjdou vstříc.
   
09.01.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Ťapina [*]

  Simba: To já zas nechápu, jak si někdo může čistit zuby jinde než v koupelně nad umyvadlem. Mně pořád odkapává pěna.

  superkarma: 0 06.12.2003, 23:02:41
 2. avatar
  [5] Simba [*]

  Léthé: já čučím z okna nebo na televizi, i když si čistím zuby normálním kartáčkem

  superkarma: 0 16.11.2003, 11:10:31
 3. avatar
  [3] Léthé [*]

  Elektrický kartáček je jistě dobrý,můžete třeba čučet z okna,nebo na televizi a přitom si čistit zoubky.Ale určitě vám nenahradí úplně hygienu ústní dutiny.Není nad obyčejný kartáček hlavně po ránu,když máte v puse jak v polepšovně.Zoubky čistí jistě perfektně,ale neosvěží vás tak,jako obyčejný kartáček.

  superkarma: 0 14.01.2002, 23:14:24
 4. avatar
  [1] Lexik [*]

  Před delším časem jsem pořídil podobný kartáček s výměnými nástavci pro celou rodinu v dobré víře - jdeme s dobou , bohužel musím konstatovat, že používat ústní vybrátor nikoho neuchvátilo a tak od té doby se naň jen práší v koupelně ...

  superkarma: 0 09.01.2002, 22:46:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme