Zdraví

Vyhrajte kolo na internetových stránkách, které se nevyhýbají žádnému ženskému tématu.

Na internetu lze dnes nalézt stránky takřka o všem, co jistým způsobem souvisí s životním stylem. Proč tedy ne také o menstruaci, která provází ženy po velkou část jejich života. Na menstruaci se můžete dívat jako na něco, co vás obtěžuje, nebo se s ní můžete za pomoci moderních hygienických potřeb a pozitivního pohledu na svět docela dobře vyrovnat. I když vám nemůžeme nabídnout, že vaše menstruace zmizí, můžeme vás alespoň pozvat k návštěvě zajímavých internetových stránek, které vám pomohou na nepříjemnosti zapomenout. Ženám a dívkám na míru je připravila společnost Kimberly-Clark, která je výrobcem dámské hygieny značky Kotex.
Na internetové adrese www.kotex.cz tak najdete nejen informace o dospívání a menstruaci (včetně slovníčku pojmů a menstruačního kalendáře), ale jsou zde pro vás připraveny zajímavé články a informace o módě, kosmetice, vztazích nebo cestování. Zvláště mladé dívky určitě ocení poradnu Sally, kde se mohou zeptat na všechno, co je zajímá. Na stránkách Kotex nechybí ani kultura a sport. Ve speciálních podsekcích najdete adresy a kontakty na divadla, kina a sportovní centra v celé republice rozdělené podle regionů.
Pro ty z vás, které by si rády vyzkoušely některý z produktů Kotex (menstruační vložky, slipové vložky nebo tampony), je na stránkách umístěn krátký formulář. S jeho pomocí si můžete ještě do konce února objednat jedno celé balení vložek nebo tamponů zdarma na zkoušku. Současně na stránkách www.kotex.cz právě teď probíhá soutěž o jízdní kolo Author. Můžete ho vyhrát třeba i vy, pokud správně odpovíte na jednoduchou soutěžní otázku, na kterou se prokliknete z hlavní stránky nebo z rubriky Zapomeň na ni.
Skočte se podívat na stránky www.kotex.cz. Třeba vám sednou podobně jako stejnojmenné vložky či tampony…
   
08.01.2002 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Menstruace pro mě už není nepříjemná. A Kotex na tom má zásluhu taky.

  superkarma: 0 06.12.2003, 23:04:18
 2. avatar
  [2] Simba [*]

  No to je teda nadpis ... .

  superkarma: 0 16.11.2003, 11:48:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme