Zdraví

Mohou mít dvojčata dva otce?

Lásky hry jsou šalebné a občas se stane, že při odhalení nečekaného těhotenství je žena poněkud zmatená a klade si v duchu naléhavou, dosti podstatnou otázku: “Kdo je otcem dítěte?“ Veronika se nedávno rozešla s Honzou, přiznal jí v posteli, že má jinou dívku. Bolelo to, ale přebolelo. Veronika brzy potkala novou lásku, svého současného miláčka Ondřeje. A teď je těhotná a neví s kým. Někdy z toho vznikne celoživotní dilema. Hned od prvního spatření nemluvněte žena pátrá - ty oči jsou přece jasně Honzovy, ale jinak, jinak je celý Ondra, stejně nahlas řve a dokonce má na zadečku pigmentovou skvrnu, jako on... Pokud se celá věc neprovalí a Veronika nežene oba muže na krevní testy, určující spolehlivě otcovství, zůstane biologický původ miminka navždy tajemstvím.
Ještě zajímavější situace nastane, když žena čeká dvojčata. Při chystání finančně náročné výbavičky dost usilovně přemítá, kdo ze dvou milenců je vlastně má na svědomí. A co když je to jejich společné dílo? napadne ji lehce absurdní možnost a upne se na ni. Mohou být oba, Honza i Patrik otcové jedněch dvojčat?

MUDr. Radim Uzel rozuzluje:
“Současné oplodnění ženy dvěma partnery tak, že by se narodila dvojčata a každé mělo jiného otce, patří ke stejným kuriozitám jako výskyt dvouhlavého telete. Pokud vím, v odborné literatuře na celém světě byl tento případ zatím zaznamenán pouze dvakrát. I při skupinové souloži jedné ženy s mnoha muži, je otcem i při výskytu vícečetného těhotenství, zpravidla pouze jeden muž. Současná genetická diagnostika je schopna ho určit se stoprocentní jistotou.”

připravila Mirjana Červenková
   
07.01.2002 - Zdraví - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Ťapina [*]

  medved: To musel mít manžel radost, jak se mu to hezky povedlo

  superkarma: 0 24.11.2003, 17:16:16
 2. avatar
  [6] Simba [*]

  medved: to je story

  superkarma: 0 16.11.2003, 11:05:15
 3. avatar
  [5] klara.kr [*]

  sandy, já bych raděj ještě počkala...........

  superkarma: 0 07.01.2002, 20:27:34
 4. avatar
  [1] medved [*]

  nahodou tuhle jsem cetla, jak zena otehotnela po oralnim sexu , jak spolkla sperma, tak vrazil do loznice rozzureny manzel, ktery ji rozparal vnitrnosti a ze zaludku se ji dostalo sperma tam kam melo a za devet mesicu byl milenec tatkou

  superkarma: 0 07.01.2002, 12:05:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme