Zdraví

Když si zima brousí drápy, nenechávejte doma čepici.

Možná si ještě velmi dobře vzpomínáte na čepicové scény u vás doma, když vám maminka nasazovala na hlavu vlastnoručně upletené cosi, co připomínalo nočník, a nutila vás v tom odejít do školy a tím spáchat společenskou sebevraždu.
Dnešní doba je k čepicím nejen shovívavá. Ona je dokonce vyžaduje. Nejen proto, že poslední dny byl opravdu vydatný mráz, ale také proto, že je to IN. Naše děti na své hlavy navlékají roztodivná cosi připomínající nejen nočníky a hrdě v tom odcházejí do školy s jistotou, že budou terčem závisti. Naše děti nosí hučky a čepice těch nejstrašlivějších barev, vzorů a tvarů a hodí v nich parádu. Proč bychom to neudělaly i my?
Pokud chcete hřáti svou hlavu, ale přitom potřebujete být za dámu, určitě oceníte decentní křížence kloboučků a čepiček, které tuhle zimu letí. Mívají tvar klobouku bez krempy, vyrábějí se z příjemných nekousavých a hřejivých materiálů a barevně se pohybují od střízlivě šedé, černé nebo hnědé až po ohnivě červenou. Rafinovanější varianty jsou z kožešiny či její napodobeniny a mnohdy trochu připomínají kozácké čapky.
Pro sportovněji založené ženy a dívky je jako dělaný další letošní trend – pletené čepice s norským vzorem a krytkami přes uši. Čepičky mohou být střízlivě přírodně vybarvené, nebo hippiesovsky barevné a vždycky mají bambuli.
   
17.12.2001 - Zdraví - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [8] Ťapina [*]

  Móda nemóda, čepičku debilku si nenasadím. Ale mám vlněný klobouček, ten snad nevypadá tak příšerně.

  superkarma: 0 01.12.2003, 16:57:42
 2. avatar
  [7] Simba [*]

  Čepici moc ne, ale chystám se na teplou čelenku.

  superkarma: 0 16.11.2003, 11:00:26
 3. avatar
  [3] mamina [*]

  minulý týden, po cvičení, jsem si narazila svou stařičkou "debilku" a říkala jsem si "Když se zima nestydí, tak proč bych se měla stydět já????

  superkarma: 0 17.12.2001, 16:53:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme