Zdraví

Založte si svoje vlastní virtuální fotoalbum na Ženě in!

Ještě ani nejsou Vánoce a my jsme pro vás připravili vánoční dárek. Není sice zabalený do ozdobného papíru ani ovázaný mašlí, ale přesto věříme, že vám udělá radost. Můžete si na našich stránkách vytvořit své vlastní virtuální fotoalbum, kam si uložíte obrázky z dovolené, z oslavy narozenin nebo z mejdanu. Můžete si založit album fotek svých dětiček, zvířátek, kamarádek nebo milenců. Na stránku fotoalb se dostanete před nápis NA FOTOALBA v pravém horním rohu každé stránky.
Každé fotoalbum si pojmenujete podle své libosti a dokonce si můžete vybrat, zda bude pro každého přístupné, nebo jestli si je opatříte heslem a dostanete se na ně pouze vy a nebo ten, komu heslo prozradíte. Navíc si můžete vybrat z nabídky různých pozadí stránky, podle nálady nebo typu fotek. Můžete si také zvolit barvu písma nadpisů a popisků. A to ještě není všechno - když budete mít svoje album hotové, je možno posílat v něm uložené fotky jako pohlednici nebo jako přílohu e-mailu.
Pokud si založíte album, které chcete ukázat jen někomu, můžete je nastavit jako Pod heslem. Pak se na ně dostanete jen vy a nebo oznamíte svým vybraným kamarádům či rodinným příslušníkům, aby si na hlavní stránce fotoalb dali vyhledávat podle autora, tam zadali vaši přezdívku a pak se jim ukážou všechna vaše fotoalba včetně těch „tajných“ (ta budou označena červeně). Když bude takový návštěvník znát heslo, kterým jste své album opatřili, jednoduše je vyplní a do fotoalba se proklikne. Ostatní mají smůlu :-) Takže se nemusíte bát ani uložit si sem fotky třeba hambaté nebo jinak inkriminující :-) další možností je založit si album zcela soukromé, jen pro vaši vlastní potřebu a potěšení.
Tak neváhejte, fotografujte a zakládejte si svá fotoalba. Pokud se přitom setkáte s nějakou nejasností, nebo vás napadne nějaké vylepšení, dejte vědět buď v auditoriu Žena-in nebo napište na e-mail krize@zena-in.cz či redakce@zena-in.cz. Těšíme se na vaše obrázky i na vaše komentáře.
   
14.12.2001 - Zdraví - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [10] Ťapina [*]

  Gify jsou nevhodné, ale tolerované? Hmm..

  superkarma: 0 01.12.2003, 16:58:39
 2. avatar
  [9] Simba [*]

  chvíli mi trvalo, než jsem fotoalba našla, jsem na ž-i relativně zelenáč. Ale některá jsou moc pěkná, hlavně zvířátka, cestování a výtvory.

  superkarma: 0 16.11.2003, 10:59:43
 3. avatar
  [8] Léthé [*]

  Album je boží a koukám,zatím se nikdo nezahesloval.

  superkarma: 0 16.12.2001, 19:07:18
 4. avatar
  [5] Týna [*]

  Karamelko, mě se to stalo na začátku taky, zjistila jsem,že nejdřív musíš vytvořit album a pak teprve vkládat fotky, nikoliv obráceně ale třeba to bude i něčím jiným....

  superkarma: 0 15.12.2001, 15:03:49
 5. avatar
  [1] zena [*]

  Hm, nápad je to sice prima, ale bohužel nemám scaner, abych Vám je mohla poslat, takže se mě tato výhoda netýká . Ale to nevadí, ráda se podívám na fotky ostatních (tedy pokud mě tam pustí ).

  superkarma: 0 14.12.2001, 11:42:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme