Zdraví

Chcete změnit barvu očí? Není nic jednoduššího.

Chcete změnit barvu očí? Není nic jednoduššího. Barvu očí si můžete díky kontaktním čočkám změnit, ať máte dioptrie nebo ne.
Výběr barvy je pouze na vás. Chcete modrou nebo zelenou? Žádný problém, můžete si vybrat ze tří typů barevných kontaktních čoček:
Možností je mnoho, od čoček, které zvýrazní vaši přirozenou barvu, až po čočky, které kompletně vaši přirozenou barvu překryjí. Obecně, typům s přirozeně tmavými duhovkami se doporučují barevné kontaktní čočky, které jsou schopny překrýt a kompletně změnit barvu duhovky. Typům se světlejší duhovkou se obvykle doporučují čočky zvýrazňující přirozenou barvu oka.
Je pro vás důležitý opravdu přirozený vzhled? Pak zvolte Freshlook ColorBlends barevné kontaktní čočky, které vytvoří opravdu přirozený vzhled díky kombinaci tří barev. Vaši nejbližší zjistí, že jste se změnila, ale váš vzhled bude tak přirozený, že nebudou schopni poznat, co se přesně změnilo. Když se zadíváte do očí svých známých uvidíte, že nikdo nemá čistě zelené, hnědé nebo modré oči. Obvykle je to vždy kombinace několika barev. To je také tajemství technologie 3 v 1 u čoček Freshlook ColorBlends.
Nejlepší volbou pro tmavé oči jsou barevné čočky, které dokážou přirozenou barvu úplně překrýt a změnit. Dramatickou a úžasnou změnu vám zajistí Frehlook Colors, ta nejlepší volba pro tmavou duhovku.
Celkově si můžete vybrat z více jak 15 barev a odstínů a najít tak tu perfektní barvu právě pro sebe.

Speciální nabídku barevných kontaktních čoček a dalších produktů Ciba Vision najdete na adrese www.cibavision.cz/promo.htm Právě teď můžete soutěžit o proměnu vašeho vzhledu s firmou CIBA VISION a salonem Fazona, Milenium Plaza na naší soutěžní stránce!
   
03.12.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Ťapina [*]

  Barevné čočky mě lákají, ovšem cena odrazuje.

  superkarma: 0 06.12.2003, 23:21:59
 2. avatar
  [8] Simba [*]

  Mám modré oči, už jsem si říkala, že bych je změnila na ještě modřejší. Jen ta cena mne odrazuje ...

  superkarma: 0 16.11.2003, 10:10:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme