Zdraví

Blíží se Vánoce a vás se zmocňují deprese? Posviťte si na ně!

Už jenom necelý měsíc zbývá do Vánoc. Tak rády byste se těšily a radovaly z nadcházející atmosféry svátků pohody, ale pořád se to nějak nevede. V práci se na vás všechno sype, doma není ani trochu uklizeno, do toho je potřeba péct cukroví, nakupovat dárky a ještě ke všemu se ohlásila tchýně na návštěvu. Hlava se chce rozskočit, padá na vás pocit absolutního vyčerpání a ráno se musíte hodně přemlouvat, abyste vstala z postele a vyrazila do sychravého mlhava…
Připadá vám, že vám už není pomoci? Ale je. Zkuste si na předvánoční depku posvítit. Jak? No přece lampou ORIGINAL BRIGHT LIGHT od firmy Philips, která vám dodá energii, optimismus a dokonce ochrání váš organismus před zákeřnými virózami. Ten „zázrak“, na kterém je její princip vystavěn, se jmenuje fototerapie. Je to metoda, která využívá pozitivního vlivu světla na náš organismu, jíž využívali naši předkové už před 2000 lety. Fototerapie by se měla aplikovat po celou dobu sychravých měsíců, kdy máme v našich zeměpisných šířkách obecně nedostatek slunečního světla.
Lampa ORIGINAL BRIGHT LIGHT od Philips splňuje potřebné zdravotní normy, je mobilní, takže je možné ji snadno postavit na stůl nebo pověsit na zeď, a šetří životní prostředí, neboť spotřebuje pouze tolik energie jako 100 W žárovka. Lampa poskytuje nemlhavé bílé světlo, jehož intenzitu je možno regulovat podle potřeby na hodnotu od 2 500 do 10 000 luxů. Během dvou až tří týdnů používání lampy se podle výzkumů dostaví zlepšení v oblasti pocitů, lidé jsou vyrovnanější, výkonnější a cítí se šťastnější. Před užíváním lampy pro fototerapii se raději poraďte s očním lékařem, zda je tato terapie právě pro vás vhodná, stejně tak s lékařem konzultujte současné užívání některých léků (antibiotika, psychofarmaka aj.)

Pokud chcete mít tuto lampu doma, můžete ji koupit ve specializovaných prodejnách nebo přímo kontaktovat firmu: MERCANT spol s.r.o., U krbu 17, 100 00 Praha 10, TEL: 02/74779161, kde vám ochotně vyjdou vstříc.
   
28.11.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Ťapina [*]

  Sandy: No a co reference, nebudou?

  superkarma: 0 06.12.2003, 22:40:08
 2. avatar
  [5] Simba [*]

  Sandy: jaká je lampa?

  superkarma: 0 16.11.2003, 10:05:11
 3. avatar
  [3] kytička [*]

  Sandy nestresuj se..tampony mam taky..
  prijdu na klobasu a oddepkovat se

  superkarma: 0 28.11.2001, 17:06:35
 4. avatar
  [1] kytička [*]

  Bez depiny bude Sandy,ta tu lampu vyhrala

  superkarma: 0 28.11.2001, 09:59:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme