Zdraví

Zimní chlupatá móda ze Slovenska dobývá Evropu.

Každý rok přinese v módním světě nějakou, většinou zcela výstřední, nenositelnou a nepraktickou novinku, vhodnou nejvýše pro haute couture. Letos ovšem vytřeli všem milánským a pařížským módním domům zrak slovenští návrháři. Jejich nová kolekce spodního prádla a punčochového zboží přináší zásadní převrat v dosavadním pojetí ženské krásy a zároveň je pro ženy velmi pohodlná a praktická.
Mladý návrhář Miro Chľp se nechal inspirovat slovenským folklórem a módou našich babiček a ve své kolekci využil originální materiály. Sám o své kolekci říká, že „zatiaľ čo naše staré mamy nosili gaťky vlasom vnútri, ja som zvolil opačný efekt.“ Výsledkem jsou senzační hřejivé podprsenky, spodní kalhotky, ale i punčocháče a punčochy s rozličně dlouhým vlasem. Chloupky připomínají ochlupení mužského těla a je možné je zakoupit v různých délkách, barvách a stupni zkadeření.
Nového trendu se okamžitě chopil i kosmetický průmysl, takže rozkošně chlupaté nožky či chlupatou hruď můžete nosit i v létě. Chloupky si můžete nechat vypěstovat ze štěpů dárce-muže se stejnou krevní skupinou, jako máte vy, a nastřelit. Je to stejný postup jako u léčby plešatosti. Přijde vás to sice na pěkné peníze – jedna noha od kotníku ke kyčli až na 60 000 korun, hruď okolo 25 000 korun, ale o obnovu chloupků se nemusíte nijak starat, rostou samy jako z vody.
Méně pohodlným způsobem je umělé prodlužování chloupků, provádí se stejně jako prodlužování vlasů. Model vám vydrží jen pět týdnů a za jednorázové prodloužení zaplatíte zhruba 10 000 korun, pokud netoužíte po nějakých extravagancích, například po chloupcích extra long či extra curly (na snímku).
Pokud chcete vytvořit porost i na dalších nestandardních místech těla, musíte si zajet až do zahraničí. Skutečně exkluzivní vídeňské kosmetické salóny nabízejí model yetti, za který ovšem zaplatíte i velmi exkluzivní cenu. Hezkou zimu v teplém hávu přeje

Sonja Chlupatá, Vídeň
   
09.11.2001 - Zdraví - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [10] Ťapina [*]

  Dobrá móda

  superkarma: 0 29.11.2003, 12:29:55
 2. avatar
  [9] Simba [*]

  Miro Chľp
  A ty ceny jsou taky dobrý

  superkarma: 0 16.11.2003, 09:53:39
 3. avatar
  [6] elfos [*]

  :-)

  superkarma: 0 11.11.2001, 06:38:40
 4. avatar
  [1] Saturninka [*]

  Hurá, sláva!!! Ode dneška končí utrpení nás, co si nožičky týráme všemi možnými chlupodravci. Klidně můžeme všechny ty vymoženosti schovat hluboko do skříněk(vyhazovat nedoporučuji - ona se doba hladkých nožiček a podpaží a jiných části tělíček zase dříve či později vrátí) a vystrčit na odiv náš porost - budeme IN! A nakonec moudro jistého Kurta Tucholského(snad jsem to napsala správně) " Ženy to taky nemívají snadné, ale MY muži, se musíme holit!" Kdyby věděl...

  superkarma: 0 09.11.2001, 08:06:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme