Zdraví

Vyzkoušejte novou vůni, která vás oblékne se vkusem.

Po loňském úspěchu vůně Prêt-à-Porter alla Moda di Milano, která otevřela ženám z celého světa bránu do světa módy, přichází letos společnost Coty s novinkou řady Prêt-à-Porter, která opět evokuje svět módy, elegance, krásy a půvabu. Jmenuje se Prêt-à-Porter Fashion Avenue a je přesně tou vůní, na kterou jste čekaly. Není důležité být pouze velmi ženská, ale je nutné projevit svou ženskost i navenek. Tato vůně byla stvořena speciálně pro smělé, smyslné a elegantní ženy, které drží krok s módními trendy.
Prêt-à-Porter Fashion Avenue, která hledala inspiraci v jedinečné, ojedinělé a nenapodobitelné newyorské módě, předkládá ženám elegantní, moderní a smyslnou vůni. Mimořádná kombinace vůní citrusů a ovoce společně s květinovými nótami propůjčuje vůni Prêt-à-Porter Fashion Avenue dotek moderny i vytříbenosti. Svěžím aroma prostupují smyslné dřevité tóny a dotvářejí tak jednoduše čistou ale smyslnou dámskou vůni.
Obal Prêt-à-Porter Fashion Avenue je odlišný od ostatních na první pohled. Vlastně by tomu ani nemohlo být jinak, protože vyzařuje své vlastní světlo. Je to design, který odráží hlavní rysy přicházející módy. Její zlatavé odstíny, kovové odrazy a barvité otisky propůjčují tvář tomuto čirému, originálnímu a důmyslnému designu. Totéž lze sledovat i u flakónu, stejně tak uzávěr flakónu náprstkovitého tvaru a zlatavé barvy nezanechává jedinou pochybnost o světě plném půvabů. O světě, který vytváří přirozené prostředí pro Prêt-à-Porter Fashion Avenue.
   
08.11.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Reklamu si taky pamatuju, ale vůni jsem nikdy nečuchala. Chtělo by to vzorek.

  superkarma: 0 06.12.2003, 22:50:59
 2. avatar
  [3] Simba [*]

  Vůně se mi nevybavuje, zato ta reklama "Oblékněte se ..."

  superkarma: 0 16.11.2003, 09:50:37
 3. avatar
  [1] pajda [*]

  superkarma: 0 08.11.2001, 15:33:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme