Zdraví

Chcete mít pohled divoké kočky, sněhové královny nebo mimozemšťana?

Pohled na věc může být optimistický či pesimistický, pragmatický nebo romantický, ale také hypnotický nebo třeba divoce kočkovitý. Úhel pohledu dodá váš světový názor, barvu a šokující vzhled dodají barevné kontaktní čočky.
Z fotografie by se mohlo zdát, že jsou vhodné jen pro teenagery nebo pro návštěvníky zběsilých house party, ale firmy, zabývající se výrobou kontaktních čoček, nabízejí nejen takhle šílené modely, ale i klasické barevné čočky. Jejich pomocí můžete buď zcela změnit barvu svých očí, nebo podtrhnout svou vlastní barvu čočkami v sytějším odstínu. Ne každá žena má od přírody tak fialkově modré oči jako Liz Taylorová, ale kontaktní čočky vám mohou dopomoci k jejímu tmavomodrému magickému pohledu.
Barevné čočky jsou pro každého, vyrábějí se nedioptrické i dioptrické a jejich cena se pohybuje od 3 000 korun výše. Jejich životnost je rok, lépe řečeno 365 dnů, kdy je máte na očích. Pokud se o čočky dobře staráte a v době, kdy je nemáte na očích, je máte dobře ošetřené, vydrží funkční mnohem déle.
Kdo nemá s nošením čoček žádné zkušenosti, nemusí se bát nepohodlí. Čočky jsou tenoučké, že je na očích ani necítíte, a pokud je máte dobře nasazené, vydržíte v nich bez potíží celý den. Jen kdo má citlivější oči, měl by omezit pobyt v zakouřeném prostředí, v nevětraných prostorách, na prudkém větru či slunci nebo velkou námahu pro oči – například práce s počítačem.
   
07.11.2001 - Zdraví - autor: Jana Zbyňková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Ťapina [*]

  To by byl dobrý úlet, ale ta cena Vybrala bych si to kočičí oko.

  superkarma: 0 28.11.2003, 22:12:18
 2. avatar
  [2] Simba [*]

  Trochu drahá sranda

  superkarma: 0 16.11.2003, 10:16:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme