Zdraví

Nečekejte až vám dorostou. Kupte si dlouhé vlasy hned teď.

Čas od času každá z nás touží po radikální změně účesu. Změna barvy? To už tu bylo. Zkrátit? To jste taky nedávno udělala. Ale teď zase pro změnu toužíte po dlouhých a hustých vlasech… Jenže komu by se chtělo čekat dlouhé měsíce a roky, než zase dorostou? Máme pro vás tip. Nechte si vlasy prodloužit uměle.
Sebevědomí ženy dotvářejí maličkosti. Jestli to právě u vás je pocit, že vaše kštice není nic moc, zkuste metodu, která do našich kadeřnických salonů dorazila z USA. Je to patentovaný systém, který se jmenuje se Great Lenghts a na podrobnosti jsme se zeptali Vlaďky Požárové z kadeřnického a image salonu Fazóna, který sídlí v Praze v pasáži Millenium Plazza.
Jak proces prodlužování vlasů probíhá? Nejprve s kadeřnicí zkonzultujete svoji představu o délce a tvaru budoucích kadeří (nejoblíbenější jsou mírně zvlněné) a také je provedena diagnóza vašich vlasů. Samotná aplikace pak probíhá za pomoci vysokofrekvenčního přístroje, který za vyšší teploty a za přítomnosti přírodního keratinu připojí jednotlivé pramínky stoprocentně přírodních vlasů k vašim vlasům. Samotná procedura trvá 4 až 5 hodin, podle počtu připojených pramenů. Takto prodloužené vlasy lze následně upravovat jako vlasy vlastní, můžete je tedy s klidem trvalit, barvit, natáčet i fénovat. Můžete s nimi plavat, potápět se, vystavovat je mrazu i vedru. Prostě jsou jako vaše vlastní. A nikdo nic nepozná, protože spoje jsou nenápadné a důmyslně ukryté pod vašimi původními vlasy.
Když vás dlouhá hříva časem omrzí, můžete si ji nechat odborně opět odstranit a nemusíte se bát, že se tím původní vlasy poškodí. Kolik celá tahle paráda stojí? Cena je individuální, jeden pramínek stojí 350 korun a celkem můžete zaplatit od deseti tisíc výše. Na rozdíl od jiných metod, které se k prodlužování vlasů používají, však prý máte nové vlasy napořád, jen chodíte jednou za čtvrt roku na drobné úpravy.
   
30.10.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Ťapina [*]

  To zní zajímavě, ale já mám dlouhé a slušně vypadající vlasy i bez úprav. Ne sice až pod zadek, ale stačí mi

  superkarma: 0 22.11.2003, 15:00:16
 2. avatar
  [6] Simba [*]

  Naštěstí mi dlouhé vlasy moc nesluší, takže jsem o této metodě neuvažovala. Stejně bych si připadala divně, s uzlíkatou hlavou.

  superkarma: 0 16.11.2003, 08:59:17
 3. avatar
  [5] Saturninka [*]

  Já mám naštěstí vlasy dlohatánské, až po zadek a husté až moc...Jednou za rok na jaře si zajdu k holiči, nechám si 30 cm ufiknout a do zimy je mám zase doma. Takže moje zkušenosti s touto metodou rovnají se nule. Ale už delší čas zvažujeme napíchání vlasů u mého mužíčka. Jen ty peníze jsme zatím nenašetřili... Ale jedno sanatorium to prý děla i na splátky. To je celke psina, vlasy na leasing. Tak uvidím, jestli se k tomu někdy rozhoupem.

  superkarma: 0 04.11.2001, 12:04:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme