Zdraví

Omyl skotského dermatologa posunul hranice lidského poznání v oblasti sexu.

Jsou určité typy žen, kterým připadají velmi sexy plešatí muži. Ženy s nedostatkem vlasů však obvykle příliš sexy nepůsobí. Tyto ženy s úbytkem vlasů jsou stiženy nejen subjektivními potížemi, jako jsou pocity frustrace a prázdnoty, ale i objektivními problémy, jakým je například tak zvaná snížená sňatečnost. Právě jejich problémem se zabývá již léta známý skotský dermatolog doktor Kenneth MacShinyskin z glasgowské univerzity. Jeho tým se věnuje již řadu let pokusům o vytvoření masti na hormonální bázi, která by zabránila v určitých obdobích života žen padání vlasů, například v období kojení, těhotenství či klimakteria.
Po dlouhém bádání se skutečně MacShinyskinovu lékařskému týmu podařilo vyvinout takový prostředek. Je jím mast s originální recepturou, jež na hormonální bázi má působit nejen jako prostředek, jenž zabraňuje padání vlasů, ale přímo jako „hnojivo“ pro vlasy nové. Po uvedení MacShinyskinova vlasového hitu na trh se ukázaly šokující skutečnosti. Ženy, jimž byla mast indikována, se ještě před zjevným působením masti, tedy růstem vlasů, lépe seznamovaly s muži a křivka jejich sňatečnosti prudce vzrostla, takže se dostala až nad skotský celostátní průměr. Ani přes tyto nesporné úspěchy však dermatologickému týmu nakonec nezbylo než přiznat si v boji s vlasy porážku, neboť přes devadesát procent ošetřených žen shledalo léčbu jako neúspěšnou.
Zajímavým jevem náhle zvýšené sňatečnosti po indikaci masti se začali zabývat sexuologové a endokrinologové a dospěli k nesporně překvapivým závěrům. Doktor MacShinyskin totiž ve svých pokusech použil takovou kombinaci hormonů, která by podle závěrů endokrinologické komise „nemohla v žádném případě nikomu způsobit růst vlasů, ale naopak působí jako silný feromon, tedy jako látka, která k objektu přivábí jedince opačného pohlaví.“ A tak místo aby měl doktor MacShinyskin po neúspěchu svého léku z ostudy kabát, je oslavován jako skotský národní hrdina. Ženy skupují mast po desítkách balení a je jen otázkou času, kdy ze Skotska zmizí poslední svobodná žena.

Pro Ženu-in Katka Plešatá, Glasgow
   
10.10.2001 - Zdraví - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [8] Ťapina [*]

  No jó

  superkarma: 0 06.12.2003, 22:28:54
 2. avatar
  [7] Simba [*]

  dobrý vtípek.

  superkarma: 0 16.11.2003, 08:26:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: intimní kosmetika
Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme