Zdraví

Voňavé zpívání a zpívané vonění. Osvěžte se na podzim.

Chanson znamená ve francouzštině píseň. A když už jsme u toho zpívání, proč bychom si i teď na podzim trochu nezazpívali a nezatancovali? Jenže když člověk tancuje, tak se taky potřebuje osvěžit. A navíc chce svému partnerovi pěkně vonět. Proto s sebou v kabelce nosíváme pro každý případ flakonek s deosprejem. Není to těžké, není to velké a svoji službu to udělá.

Zapojte se teď do naší nové soutěže a můžete být jednou z těch, které vyhrají pěknou taštičku se třemi deo spreji s vůněmi Chanson d´Eau, Chanson d´Amour a Chanson du Soleil.

První z nich má v názvu vodu. Znamená to, že tato lehká a svěží vůně dodá vašemu tělu pocit, jak kdybyste právě vyšla ze sprchy nebo se vynořila z chladivého moře. Jestli jste sportovní typ, určitě tuto vůni oceníte.
Druhý ze sprejů má ve svém názvu lásku. Jak voní taková láska? Je sladká, romantická, květinová… První dojem je tvořen kombinací růžového dřeva společně s jemnou vůní fialek a hyacintu. Podmanivost a kouzlo, které této vůni propůjčil černý pepř v kombinaci s ylang-ylang, vůní růže, jasmínu a konvalinky, omámí všechny smysly – a to nejen vaše. Vůni uzavírají dřevité nóty cedrového dřeva, které jí dodávají smyslnost a jedinečnost.
Třetí flakonek má ve svém názvu slunce. To, na které teď s nostalgií vzpomínáme a říkáme si, už aby zase bylo léto. První dojem této letní vůně je tvořen nótami grapefruitu společně se sladkou vůní pomeranče a svěží vůní zeleného čaje. Květinové nóty jasmínu, růže, lipového květu a fialky zahalí vaše smysly do romantického závoje letních večerů. Podmanivost a hloubku dodá vůni Chanson du Soleil smyslná vůně cedrového dřeva a mechu.
   
09.10.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Simba: Já taky, pořád ji mám

  superkarma: 0 30.11.2003, 22:47:23
 2. avatar
  [1] Simba [*]

  Z těchto tří vůní jsem měla Chanson d´Eau, krásně voní.

  superkarma: 0 16.11.2003, 08:26:03

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme