Zdraví

Jste aktivní člověk moderní doby? Máme pro vás kosmetický tip.

Pro moderního člověka třetího tisíciletí, který je pořád v pohybu, hodně pracuje, ale také sportuje a vůbec stále někam pospíchá, je určena novinka od kosmetické firmy Coty. Je to řada tělové kosmetiky nazvaná jednoduše Adidas Performance. Tato hi-tech užitkově orientovaná kosmetika, založená na osvědčených principech sportovní značky se třemi proužky, zabezpečuje dokonalou hygienu a zároveň bere ohled na jedinečnou fyziologii lidského těla. Koresponduje s vysoce aktivním životním stylem moderního člověka.
Výrobky řady Adidas Performance obsahují aktivní komponenty, účinné minerály a rostlinné výtažky. Všechny složky jsou testované tak, aby optimalizovaly užitnou hodnotu produktů. To vše završuje jemná osvěžující vůně, se kterou se budete cítit skvěle po celý den.
Také obaly jsou přizpůsobeny aktivnímu stylu života. Jsou inovativní, skoro futuristické, s praktickým otáčivým uzávěrem a tvarem příjemným do ruky.
Co v řadě Adidas Performance najdete? Dámské antiperspiranty ve spreji (Intense Freshness Spray, Sensitive Spray, Sensitive natural Spray) a v kuličce (Intense Freshness Roll-On). Pánské antiperspiranty jsou zastoupeny výrobky Intensive Spray a Intensive Roll-On. Z unisex sprchových gelů Adidas Performance si můžete vybrat buď regenerační sprchový gel Revitalising, nebo hydratační gel Hydrating. Nabídku doplňuje osvěžující tělový gel Refreshing a tělové mléko Moisturising.

Balíček tělové kosmetiky Adidas Performance může deset z vás vyhrát v naší nové soutěži, na kterou se dostanete pomocí buttonu na hlavní straně nebo po kliknutí na rubriku „Hrajte a vyhrajte“.
   
03.10.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Simba: Jo, v obchodě je všechno jiné - já už takhle nalítla mockrát.

  superkarma: 0 28.11.2003, 12:20:17
 2. avatar
  [1] Simba [*]

  Já jsem si Adidas Performance koupila - ale vůni jsem moc nadšená pak nebyla. Přitom v obchodě se mi líbila.

  superkarma: 0 14.11.2003, 14:43:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme