Zdraví

Když se chcete cítit po celý měsíc dokonale přirozeně, vyzkoušejte novinku v dámské hygieně.

Společnost Kimberly-Clark patří k nejpovolanějším rádcům v oblasti dámské hygieny. Jako první v roce 1920 uvedla na trh menstruační vložky a ty se staly zanedlouho nedostatkovým zbožím, které bylo zpočátku prodáváno pouze v lékárnách. Pravděpodobně žádná firma neinvestovala do výzkumu a vývoje takové množství finančních prostředků, jako Kimberly-Clark v případě menstruačních vložek Kotex. Od původního produktu z roku 1920 vede k dnešní podobě vložek Kotex dlouhá cesta. Během ní Kimberly-Clark rozšiřovala nabídku svých výrobků podle aktuálních potřeb žen. Modelovala velikosti, zkoumala možnosti absorpce a anatomického tvarování. Během let přibývaly další a další produkty, které vycházely vstříc aktuálním potřebám žen, jejichž požadavky se měnily a jejichž aktivita stoupala.
Dámské hygienické vložky KOTEX byly vyvinuty tak, aby ženě v době menstruace zaručily maximální přirozenost. Poslední analýzy zabývající se potřebami žen při menstruaci identifikují vzrůstající nároky na vysokou ochranu, pohodlí a zároveň diskrétnost. Správného výsledku je dosaženo přesným nastavením jednotlivých parametrů. Vložka je neuvěřitelně tenká, ale zároveň je schopna zajistit absolutní sucho. Klíčem k této dokonalé funkčnosti je povrch, který působí na dotek přirozeně. Dokonce tak přirozeně, že stěží poznáte, že vložku máte. Navíc je anatomicky tvarovaná a svůj tvar drží po celou dobu používání.
Značka KOTEX přichází s kompletní výrobkovou řadou, nabízející jednotlivým ženám výběr vložky přesně podle jejich individuálních požadavků a situací. Společnost Kimberly-Clark si dala za cíl pomoci spotřebitelkám zapomenout na menstruaci pomocí vložek s přírodním povrchem a anatomickým tvarem, který jim umožňuje plně se věnovat jejich běžným činnostem. Produktové portfolio značky Kotex zahrnuje celou škálu výrobků od dámských vložek s křidélky přes ultratenké vložky zajišťující maximální pohodlnost až po silnější vložky pro dny silnějšího krvácení nebo na noc. Patří sem ale také slipové vložky a tampony.
   
02.10.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Kotex jsem taky vyhrála Ale i si je kupuju, jsem s nima spokojená.

  superkarma: 0 06.12.2003, 21:50:36
 2. avatar
  [1] Simba [*]

  Zase jsem tento týden nevyhrála .... A mohla jsem Kotex vyzkoušet.

  superkarma: 0 14.11.2003, 15:03:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme