Zdraví

Elegantní i výstřední švédská móda poprvé k dostání v Praze na Smíchově!

Od minulého týdne si čeští zákazníci mohou poprvé vybírat módní oblečení z nové kolekce švédské společnosti KappAhl, která otevřela svůj první obchod v České republice, a to v nově otevřeném centru Nový Smíchov.
Nabídka firmy, která má už 270 obchodů ve Švédsku, Norsku, Finsku, Dánsku a Polsku, obsahuje kvalitní dámskou, pánskou i dětskou módu, prádlo a také oděvní doplňky v přijatelných cenových relacích. Společnost KappAhl připravuje čtyři kolekce za rok - na jaro, léto, podzim a zimu. Jednotlivé kolekce budou průběžně každý týden doplňovány novým zbožím v limitovaném počtu, což dodá oděvům značky KappAhl punc neopakovatelnosti a výjimečnosti.
U příležitosti vstupu švédské společnosti KappAhl na český oděvní trh se v neděli 23. září uskutečnila módní přehlídka, v jejímž rámci se hosté mohli seznámit s kolekcí pro letošní podzim. Akce se zúčastnila také světová topmodelka Tereza Maxová, která v průběhu slavnostního večera převzala od ředitele marketingu společnosti KappAhl pro střední a východní Evropu pana Svena Olofa Krutha šek na 300 000,- Kč ve prospěch své nadace zaměřené na pomoc dětem.
Nová prodejna společnosti KappAhl se nachází v 1. patře obchodního centra Nový Smíchov v Plzeňské ulici v Praze 5. Tento obchod je první z deseti až patnácti plánovaných prodejen, které společnost KappAhl hodlá vybudovat na území České republiky během následujících pěti let.
   
02.10.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Mám pocit, že jsem tu značku někde zahlédla, ale z ceny se mi pěkně protočily panenky - takhle

  superkarma: 0 30.11.2003, 22:50:29
 2. avatar
  [1] Simba [*]

  Modely na obrázcích vypadají pěkně, bohužel tuto značku vůbec neznám.

  superkarma: 0 14.11.2003, 15:01:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme