Zdraví

Web pro ženy plný elánu, svěžesti a pohody.

„Povolená kůže na obličeji a krku dává vzniknout vráskám a dvojité bradě. Operace nesoucí název face lift dokáže kůži vytáhnout, odstraní její nadbytek a upraví povolené svalové struktury. Počítej s tím, že tkáně se sice sešívají vnitřními stehy, přesto však musíš zůstat asi týden v klidu, trochu otečeš a jizvy blednou až tři měsíce. To vše tě vyjde asi na 20 000 korun, ale výsledný efekt zato vydrží až 10 let.“
Pokud se chceš dovědět více, otevři nové internetové stránky www.vitalital.cz, určené ženám, které chtějí udělat svůj život aktivnějším, krásnějším a zdravějším. Zjistíš, že intimní hygiena se nemá přehánět, jaký jsi barevný typ a co ti nejvíc sluší. Jak získat ploché břicho a pevné nohy a jaké to je na motorovém člunu? Chceš poradit, který film stojí za to a jak se hraje billiard? Nebo si přečti, že někdy je lepší partnera opustit a jaké je být závislá na sexu. S Vitalital.cz je možné navštívit exotické země, raftovat i skákat padákem, ale taky si prakticky zařídit vlastní byt. Dozvíš se, proč jsou tak vitální někteří zajímaví lidé a jak za nás někdy mluví gesta (svého šéfa pak snadnou prokoukneš).
Díky jednomu z individuálních programů si můžeš zvolit způsob hubnutí, denní příjem energie, vytvořit si jídelníček a vlastní cvičební sestavu. O zážitky se pak poděl s ostatními čtenářkami. Vždyť každý si někdy potřebuje popovídat. Navíc třeba získáš dobré tipy na zaručené diety i rady, jak se vypořádat s partnerovou nevěrou. Kromě zajímavého čtení máš na Vitalital.cz k dispozici tým více než dvaceti odborníků například z oblasti výživy, dermatologie, sexuologie či psychologie, kteří jsou připraveni diskrétně odpovídat na jakékoliv dotazy. Vitalital.cz chce přispět k tomu, aby ses cítila dobře, byla nabitá energií a spokojená sama se sebou. Nechej se tedy inspirovat, jak být zdravá, krásná, plná elánu a duševní pohody!
   
01.10.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Nejspíš tam nebude nic nového, podle těch nabízených témat.

  superkarma: 0 06.12.2003, 21:52:35
 2. avatar
  [2] Simba [*]

  Tonka: protože je to buď zaplacený reklamní článek nebo reklama "na výměnu" - vy o nás, my o vás.

  superkarma: 0 14.11.2003, 14:57:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme