Zdraví

Co budou nosit vaše dcery a vaši synové na podzim?

Určitě znáte z domova moc dobře „hadrové scény“, kdy vaše malá princezna stojí před zrcadlem a šílí, že v tomhle modelu tedy do školy rozhodně jít nemůže. I kluci si snes dávají záležet na svém vzhledu a bunda po starším bráchovi je možná praktická, ale přece jenom…
Také móda pro děti má své trendy, které lze s trochou snahy dodržet. Letošní podzim v dětském oblečení je samozřejmě pestrobarevný. Holčičky by měly nosit cokoli s velkým tiskem doplněným květinovým vzorem na přední straně, móda pro kluky je zase ovlivněna skateboardingem - takže téměř nutností jsou velké kalhoty pytlovitého střihu. K nim se budou nosit mikiny a trička s fotografiemi a tiskem vepředu. Stále se také drží džínovina všeho druhu. Oblečení pro kluky je rovněž inspirováno světem motorkářského sportu. Móda se nevyhýbá ani miminkům, jejichž oblečení by mělo být veselé a hlavně pohodlné.
Bohatou nabídku dětského oblečení za příjemné ceny najdete v nově otevřené prodejně švédské firmy KappAhl v pražském obchodním centru Nový Smíchov, které zahajuje svůj provoz právě dnes! Ještě pořád máte navíc šanci soutěžit o poukázky na oblečení KappaAhl, kterou najdete na hlavní straně magazínu a nebo přímo v rubrice Hrajte a vyhrajte.
   
26.09.2001 - Zdraví - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Simba: Já bych jim asi značkové věci nekupovala, až dorostou do věku, kdy pro ně bude značka důležitá v partě, tak už to jinak nepůjde, tak proč tak utrácet už na mrňouse?

  superkarma: 0 06.12.2003, 21:55:40
 2. avatar
  [2] Simba [*]

  Ťapina: No jejda, navíc ti malí lumpi moc rychle rostou.

  superkarma: 0 30.11.2003, 20:38:31
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Značkoé oblečení pro děti se asi pěkně prodraží, co?

  superkarma: 0 28.11.2003, 22:14:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme