Zdraví

Kalhotky, které si nebudete chtít sundat.

Podle posledních výzkumů agentury Sempes Punctum jsou mezi populací, a to zvláště dámskou, stále více oblíbeny mobilní vibrační telefony. Proč tomu tak je, vysvětluje psycholog PHDr. Jaromír Vzrůša: „To je prosté, mobilní telefon jako takový je pro ženy jednoznačným falickým symbolem. Pokud je ještě k tomu vibrační – tomu žádná zdravá a normální žena nemůže odolat, je to věc základních lidských instinktů.“
Na tuto skutečnost překvapivě zareagovali tuzemští výrobci dámského prádla. Firma INTIMO předvedla na mezinárodním veletrhu v Hamburku nové modely spodních kalhotek, které mají na předním dílu ve spodní části speciální kapsičku na mobilní telefon. Kapsičky se liší podle velikosti konkrétních typů telefonů a jednotlivé modely kalhotek pak nesou název telefonu, který do nich patří. „Je to úžasně praktické a vzrušující,“ komentovala převratnou módní novinku Katka Pačesová, naše přední modelka, která modely na veletrhu předváděla. „Když vám přijde esemeska, jste z toho úplně vedle. Dostala jsem během přehlídky zprávu a myslím, že to na mě bylo trochu poznat,“ červená se Katka.
Pod večerní šaty nebo pro dámy, které chodí „naostro“ vyvinula firma INTIMO podvazkové pásy se závěsným pouzdérkem, které fungují stejně spolehlivě jako výše zmíněné kalhotky.
Firma INTIMO za své revoluční modely sklidila na veletrhu po zásluze ohromné ovace a okamžitě se přihlásili i prodejci mobilních telefonů a operátoři mobilních sítí. Na trhu je od minulého týdne speciální sada „Hand-pocket“, která obsahuje dva telefony, jeden obyčejný a jeden vibrační se dvěma různými čísly, aby si uživatelky mohly samy posílat zprávy tak zvaně z „ruky do kapsičky“. Operátoři naopak nabízejí službu „Single“, ke které jsou k dispozici dvě čísla a dva dotované telefonní přístroje, z nichž jeden je vibrační.

Pro Ženu-in Roberta Tuhá, Hamburk
   
25.09.2001 - Zdraví - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [12] Ťapina [*]

  Simba: A my jsme měli pocit, že je vůl

  superkarma: 0 06.12.2003, 21:57:45
 2. avatar
  [11] Simba [*]

  Ťapina: Třeba měl pocit, že je žralok.

  superkarma: 0 04.12.2003, 18:59:00
 3. avatar
  [10] Ťapina [*]

  Já bych řekla, že mobil je falickým symbolem spíš pro některé chlapy, že si s ním nahrazujou svoje nedostatky. Jeden náš docent ve škole ho nosil vepředu na ledvince - no prostě přesně tam

  superkarma: 0 28.11.2003, 22:15:27
 4. avatar
  [9] Simba [*]

  To je hňupovina, to je děs

  superkarma: 0 14.11.2003, 14:55:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme