Zdraví

Krásná prsa a psychická i fyzická pohoda. Je to jen nedostižný sen?

To si říkají denně spousty žen na celém světě. A když nejsou se svým tělem spokojeny, jdou a utrácejí hromady peněz za plastické operace na zvětšení svých předností. Ty, co nemají na operaci peníze nebo se jí obávají pak sáhnou po osvědčené jistotě, podprsence s vycpávkou. Ale je tu ještě jedna možnost. Přírodní bylinný preparát HerBust, který v zámoří sklidil obrovské ovace od žen všeho věku.
Jeho složení je kombinací osmi léčivých bylin, které se už po staletí tradičně používají pro vyrovnávání hormonálních výkyvů ženského organismu. V přípravku jsou pečlivě namíchány tolice setá , kozinec blanitý , andělika čínská , pampeliška lékařská, benedikt lékařský, přeslička rolní , máta peprná a borůvka černá. Jako přírodní filtr se do směsi přidávají ovesné vločky. V přípravku nejsou obsaženy žádné syntetické látky, barviva nebo konzervační prostředky.
Podle výrobce rostliny, které jsou obsaženy v přípravku HerBust, podporují u žen reproduktivní funkce, vyrovnanost a celkové zdraví. Zvětšení poprsí je tedy jen jedním z výsledků používání tohoto přípravku. Preparát má totiž pomoci odstranit problémy s nepravidelnou a bolestivou menstruací, křečemi, silným krvácením a změnami nálad v souvislosti s PMS, pozitivně působí též na klimakterické obtíže, neplodnost, deprese, nervové napětí apod. Příznivé účinky se projeví již po několika týdnech od začátku užívání a požadovaných výsledků léčby lze dosáhnout během několika měsíců.

Více se o přírodním preparátu HerBust dovíte na internetových stránkách www.herbust.cz, kde si můžete přípravek i objednat.
   
20.09.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [7] Karoll00 [*]

  Sen je to asi od každé z nás.. Já jsem sice žádným tobolkám nevěřila, ale nakonec jsem vyzkoušela NadraIn a od té doby jim věřím :) mile mě překvapily a prsa jsou jak pevnější, tak o něco větší-KONEČNĚ! :))

  superkarma: 0 23.04.2014, 11:00:36
 2. avatar
  [6] Ťapina [*]

  Simba: A odkud myslíš, že ho mám? To jsou místní moudra

  superkarma: 0 06.12.2003, 22:01:10
 3. avatar
  [5] Simba [*]

  Ťapina: Dobrý názor.

  superkarma: 0 04.12.2003, 17:54:31
 4. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Uvidíme, co udělá první těhotenství a když nic, tak se budu zajímat o jiné možnosti. Dřív ne.

  superkarma: 0 17.11.2003, 21:41:31
 5. avatar
  [3] Simba [*]

  Valerie: hm, možná si ten názor vyhledám, uvidíme jestli mne zbaví nedůvěry v zázračné pilulky.

  superkarma: 0 14.11.2003, 14:32:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme