Zdraví

Zelený čaj Ginkgo - tajemství zdraví a dlouhověkosti.

Svatý japonský chrámový strom ginkgo je opředen mnoha mýty. Je považován za nejstarší strom na světě a jako takový i za symbol života a nadpřirozena. V celém světě se setkává i dnes s velkým zájmem. Jeho elegantní tvar, krásná barva i neobvyklé žilkování člověka fascinují a upomínají na to, že naše fyzická kondice závisí i na smyslových vjemech.
Jedním z mnoha využití rostliny ginkgo je příprava nápoje z jejích listů. Tento nápoj by se dal nazvat elixírem života, protože v sobě sdružuje neobvyklé množství kladných účinků na člověka. Ledový zelený čaj Nativa Ginkgo s lehce natrpklou příchutí je ideálním nápojem pro všechny, kteří studují, tvořivě pracují nebo se potřebují soustředit, zvyšuje vitalitu a bystrost a bdělost.
Jakými pozitivy se může ginkgo pochlubit? Je to nejúčinnější známý antioxidant, působí preventivně proti rakovině, zpomaluje proces stárnutí organismu, zmírňuje astma a alergie, je vhodný k podpoře imunity, zvyšuje prokrvení mozku a je prevencí proti kornatění cév. Kromě toho jsou známy účinky ginkgo na duševní stav člověka, protože pomáhá odolávat depresi a úzkostem a odstraňuje bolesti hlavy. Také se říká, že má léčivý vliv na impotenci… Nízká kalorická hodnota zeleného čaje Nativa Ginkgo navíc vychází vstříc všem, kdo si hlídají váhu a přitom chtějí být zdraví a fit.
   
19.09.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Čaj Nativa mě začíná zajímat čím dál tím víc. U nás ho mají, ale ještě jsem ho neochutnala.

  superkarma: 0 06.12.2003, 22:03:10
 2. avatar
  [1] Simba [*]

  Děláte mi na ten nápoj chutě ...

  superkarma: 0 14.11.2003, 14:22:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme