Zdraví

Zcela nový pohled na péči o vlasy.

Až doposud měly všechny připravky péče o vlasy efekt “kropící konve”. Působily na vlasech do celé jejich délce stejně silně. Takto bylo zcela nemožné cíleně vyhovět rozdílným požadavkům zdravé péče s ohledem na stavbu a místo poškození vlasu.
Nový Scan Repair Komplex je cílená efektivní péče o vlasy bez toho, aby byly bytečně zatěžovány. Scan Repair Komplex přezkoumá stavbu vlasů, rozpozná poškozená místa a regeneruje pouze tam, kde to poškození struktury vlasu vyžaduje, působí do hloubky a na milimetr přesně. Vlasy jsou po ošetření pevné a září zdravím.

Nyní si stačí pouze vybrat tu nejlepší péči pro vaše vlasy:
Regenerační řada pro suché a lámavé vlasy: obsahuje Scan Repair Komplex a účinné látky vyvinuté přesně pro potřeby suchých a lámavých vlasů s obsahem mandlového oleje a s proteiny. Suchým a lámavých vlasům je tak poskytnuta přirozená vlhkost a jsou i následně po ošetření dlouhodobě chráněny.
Regenerační řada pro barvené a ztrvalené vlasy: při barvení pronikají barevné pigmenty mezi vlasové šupinky, trvalení vlasů mění přirozenou stavbu vlasů. V obou případech jsou vlasy zatěžovány a ztrácejí svou pružnost i lesk. GLISS KUR Scan Repair Komplex řada Pro barvené a ztrvalené vlasy s proteiny z obilných klíčků obsahuje důležité stavební látky, které barvené a ztrvalené vlasy potřebují.
Regenerační řada pro delší a třepící se vlasy: dlouhé a třepící se vlasy mají svoje zcela specifické problémy. Zřetelně jsou znát rozdíly ve struktuře způsobené zatížením mezi mladším a starším odrostem a obvykle s tím i poškození konečků vlasu. Vlasy pak působí splihle, unaveně a roztřepaně. GLISS KUR Scan Repair Komplex Pro delší a třepící se vlasy s olejem z oříšku Macadamia je zaměřena přesně na tyto specifické potíže.
Novinka rozšiřující péči o vlasy v oblasti stylingu: GLISS KUR regenerační lak pro suché a lámavé vlasy a GLISS KUR regenerační lak pro barvené a ztrvalené vlasy.
GLISS KUR regenerační lak pro suché a lámavé vlasy: nový mikrorozprašovač a přímá péče zaručují účesu dlouhodobě tvar, vlasům potřebnou péči a neobyčejný lesk bez toho, aby se slepily.
GLISS KUR regenerační lak pro barvené a ztrvalené vlasy: díky mikroskopicky jemnému rozprašovači poskytuje vlasům spolehlivý a dlouhotrvající tvar bez toho, aniž by se vlasy slepily, současně vlasy zevnitř regeneruje. Vlasy si uchovají zářivý barevný odstín.
   
27.08.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Ťapina [*]

    Vlasy se mi třepí, to jo. Asi časem budu muset zainvestovat do nějaké kůry.

    superkarma: 0 06.12.2003, 21:41:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme