Zdraví

Nelíbí se vám vaše poprsí? Pátráte po nějakém přírodním přípravku, který by vám mohl pomoci? Přečtěte si něco víc o našem tipu!

Pokud uvažujete či pátráte o nějakém účinném a cenově dostupném přírodním preparátu, který vám může pomoci zlepšit stav vašeho poprsí – povadlost, pevnost, velikost a zároveň celkovou hormonální rovnováhu v celém těle, máme pro vás tip – rostlinný přípravek HerBust. Tento přírodní preparát k nám dorazil ze spojených států, kde má již mnoho let tradici a mnoho spokojených žen, které jej vyzkoušely. Zatím se distribuuje buď díky speciálním prodejcům nebo přímou objednávkou na internetové stránce.
Užívání HerBustu má výborné výsledky při odstraňování obtíží jako jsou: nepravidelná menstruace, neplodnost, PMS, křeče v podbřišku, nadměrné krvácení, podrážděnost, klimakterické obtíže, návaly horkosti, svědění pochvy, suchost poševní sliznice, bolesti dělohy a vaječníků, nervozita, nespavost a dalších obtíží vyvolaných hormonální nerovnováhou.
Pokud užíváte HerBust pro dosažení hormonální rovnováhy, můžete ho užívat každý den (tři kapsle dvakrát denně) do té doby než příznaky nerovnováhy pominou. Když přestanete s užíváním a obtíže se opět objeví, začněte HerBust užívat dále. Přípravek se užívá jednoduše tehdy, pokud je to potřeba. Není třeba se bát toho, že by Vaše prsa po dobu užívání vyrostla do nepřirozených rozměrů.
Výrobek neobsahuje estrogen nebo jiné hormony. Obsahuje však látky hormonům podobné, které mohou napodobovat činnost ženských hormonů, jako je estrogen a progesteron, nebo napomáhají řídit hladinu těchto hormonů v těle tím, že ovlivňují činnost žláz s vnitřní sekrecí.
Na rozdíl od syntetických přípravků, jako jsou hormonální antikoncepční prostředky, nezvyšují byliny obsažené v HerBustu nepřirozeně hladinu estrogenu a nevyvolávají tak zhoubné bujení či žádné jiné vedlejší účinky. Rozumné užívání HerBustu v doporučených dávkách nám zajistí hormonální rovnováhu bezpečnou cestou.
Receptura HerBustu je sestavena výhradně pro ženy, ačkoliv obsahuje některé léčivé byliny , které jsou vhodné pro dosažení hormonální rovnováhy také u mužů. Většina bylin však má vliv na rovnováhu ženských hormonů a vývoj poprsí. Existuje však řada jiných přípravků, které jsou určeny výhradně pro muže.
Více informací a objednávku a ceny samotného HerBustu najdete přímo na této internetové stránce: www.herbust.cz.
   
20.08.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Ťapina [*]

  Nevěřím, zkoušet to nebudu.

  superkarma: 0 06.12.2003, 21:48:24
 2. avatar
  [8] Simba [*]

  Já pilulkám na zvětšení prsou fakt nevěřím, sama je zkoušet nemůžu - větší už nechci.

  superkarma: 0 14.11.2003, 12:42:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme